Czy robicie tak czasami?

23 odpowiedzi

+6 głosów
Ja to tylko czasem nie reaguję na płacz... MAm nadzieję, że mała za chwilę zaśnie bądź się pobawi chwilkę sama, bo akurat robię coś bardzo ważnego....
odpowiedź 6 września 2014 przez użytkownika MamaWi (53,285)
+6 głosów
Przeciez wlasnie o to chodzi, zeby nie przychodzic od razu. Bo dziecko ie nauczy, i moze tak zawsze cis wymuszac odnas. Gdy slysze, ze nie da rady sie samo uspokoic to ide di niego..ale jesli tylko po przebudzeniu gada do siebie, to nie trzeba sie pokazywac...

W tym artykulem jakas prawda jest.. gdy przeczytalam caly, zdalam sobie sprawy, ze gdy ma sie wiecej niż jedno dziecko i ma kto ci pomoc przy nim.. To czasem nie wazne co ta druga osoba robi, ale ty cieszysz sie ze masz wolne...
odpowiedź 7 września 2014 przez użytkownika mama:-) Beata (26,836)
+6 głosów
o to w tym chodzi, ale serce wtedy boli :(
odpowiedź 7 września 2014 przez użytkownika aniunia811 (48,406)
+7 głosów
jak dla mnie artykuł bzdurny. NIe wiem co złego jest w tym, że czekam, aż dziecko samo się uspokoi i nie lecę od razu. Oczywiście, że po nocy kiedy mały ryczał i budził się co 20 minut bo wychodzą mu zabki, córka płakała bo coś złego jej się przyśniło a ja chodze nie przytomna, więc sadzam synka w hustawkę córce właczam ulubioną bajkę i mam jeszcze 30 minut na drzemkę, żeby móc normalnie funkcjonować. tak robię tak. ale ja chcę normalnie funkcjonować dla moich dzieci, dla siebie, dla mojego partnera i na prawdę nie uważam że robię coś złego.
a juz punkt o karmieniu piersię to jest po prostu żenujący!!!! ja nienawidzę karmić piersią. jak moja córka budziła się to ja płakałam, że muszę ją nakarmić piersią. czuję się okropnie, totalnie niekobieco. to było straszne. jak urodził się syn to postanowiłam że pomimo, że tego nienawidzę będę karmić naturalnie tak jak córkę - przez pierwsze 4 miesiące. po 6 tygodniach okazało się, że nie ma szans na to, żeby mały jadł moje mleko, koniecznie musi jeść modyfikowane i to takie okropne z apteki, śmierdzące i co wtedy czułam? rozżalenie? nie cieszyłam się że w końcu przestanę karmić.
jak dowiedziałam, się że drugi będzie syn a nie córeczka to byłam okropnie rozżalona. tak strasznie chcialam drugą córcię. ale teraz nie. uwielbiam małego i cieszę się że mam córcię i syna. ale nie było tak na poczatku aczkolwiek nie mam teraz w sobie takiego uczucia, że jedno z dzieci kocham bardziej.

nie znoszę takich artykułów, one traktują nas matki jak rzecz, która ma służyć tylko spełanianiu oczekiwań naszych dzieci i nie tylko. jesteśmy ludźmi każda z nas ma proawo być zmęczona, każda z nas ma prawo iść na zakupy i choć odorbinę odpocząć a to, że raz na jakiśczas twoje dziecko zostanie godzinę dłużej w przedszkolu to przecież nic mu się nie stanie, bo to my wybierałysmy to przedszkole, niespałyśmy po nocach z nerwów, wybrałyśmy takie, które spełniało nasze oczekiwania, zadbałyśmy o to, żeby nasze dziecko miało tam dobrze i pracujemy od rana do nocy żeby móc dziecku udostępnić możliwość chodzenia do przedszkola, bo to jest ogromny plus dla dzieci
odpowiedź 7 września 2014 przez użytkownika Judyta (3,908)
+6 głosów
Popieram Judytę!
odpowiedź 7 września 2014 przez użytkownika MamaWi (53,285)
+6 głosów
Zdarzyło mi się,że syn biegał z pełną pieluchą,ale tylko dlatego,że ostatnimi czasy nie chce jej zmieniać jest wtedy uciekanie,krzyki,płacz,więc dla świętego spokoju nie biegam za nim,bo wiem,że prędzej czy później sam przyjdzie i będzie się dopominał zmiany pieluchy.
odpowiedź 8 września 2014 przez użytkownika kasiula82 (25,524)
+6 głosów
Nie zgadzam się z tym artykułem.
odpowiedź 8 września 2014 przez użytkownika monika1985 (2,046)
+6 głosów
Judyta chyba to najlepiej ujęła:D
odpowiedź 8 września 2014 przez użytkownika aniunia811 (48,406)
+6 głosów
Jest wiele takich bzdurnych artykułów...
odpowiedź 8 września 2014 przez użytkownika MamaWi (53,285)
+5 głosów
Nie pozwoliłabym, żeby moje dziecko latało z pełną pieluchą. Co do innych rzeczy to owszem, nigdy nie leciałam do dziecka od razu, jak płakało.
odpowiedź 11 października 2014 przez użytkownika marrika (29,451)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...