Poniak dlaczego ukrywasz swoje pytania?

pytanie zadane 1 października 2016 w Inne przez użytkownika Kamila (2,144)

3 odpowiedzi

0 głosów
Serio ? Masakra
odpowiedź 1 października 2016 przez użytkownika aksamitna1 (112,307)
0 głosów
I niestety poniak ukryła całą dyskusję
odpowiedź 1 października 2016 przez użytkownika Kamila (2,144)
0 głosów
Szkoda, ciekawa byłam jakie tym razem są zarzuty
odpowiedź 1 października 2016 przez użytkownika Madeleine (47,632)
Zarzucilam jednemu uzytkownikowi oszukiwanie z innego konta. Dyskusje ukryłam bo nie ma sensu drazyc. Kazdy robi co chce i zdobywa punkty jak chce. Pozdrawiam i zycze milego dnia.
Komuś zarzucilas a sama oszukiwalas
Kamila, nie wiem co się tak przyczepiłaś, chyba do innej osoby powinnaś, a może jesteś kolejnym kontem :) ja wiem, że kobieta kobiecie wilkiem, ale wyluzuj. Ja wyluzowałam, ty też, szkoda dnia.
Czyli powody ciągle te same, był moment, że było tu naprawdę miło, ale ostatnie kilka miesięcy znowu coś się wyrabia, i ja wiem o kilku osobach piszących z różnych kont, gdzie zadają pytania, a potem wybierana jest najlepsza odpowiedź, która nota bene wcale nie jest najlepsza, ani nic mądrego nie wnosi. Podobno, jakieś zgłoszenia i działania ruszyły, zobaczymy, jak w tym miesiącu będzie.
A co do zbierania punktów to nie powinna obowiązywać reguła, "jak chce", tylko zgodna z regulaminem.
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...