Pytania i odpowiedzi

Witam piszę do Was drogie panie oraz do kogoś kto ma oko na tą stronę. Bardzo fajny portal ale ma na celu odpowiedzi na dana pytanie rozwiązanie problemu, poradę  a nie na to żeby tylko napisać żeby zdobyć punkty i wygrać nagrodę. Można walczyć nie mówię że nie ale czasem jak czytam pytanie i widzę odpowiedzi np tego typu: nie wiem, nie używałam, zapytaj lekarza, zapytaj w sklepie itp to troszkę mija się z celem. Albo znamy odpowiedz na dane pytanie albo nie. Jeżeli nie możemy pomóc nie wypowiadajmy się i to wszystko. Życzę wszystkim Wesołych Świąt spdzonych w gronie rodziny i oczywiście wygranej. Dziękuje.
pytanie zadane 3 grudnia 2015 w Inne przez użytkownika niezalogowany

4 odpowiedzi

+2 głosów
Zgadzam się z autorem pytania. Sama natomiast mam wrażenie, że jest zbyt wiele podobnych do siebie pytań. Po co powtarzać coś o czym już inni się rozpisali?
odpowiedź 7 grudnia 2015 przez użytkownika bobusie2 (312)
+3 głosów
Akurat z tym "zapytaj lekarza" to jestem jak najbardziej za w większości przypadków. Nie można zdiagnozować żadnej choroby nie widząc dziecka/osoby. Do internetowych złotych rad na temat leczenia tez radzę podchodzić dość sceptycznie, można się naciąć...
odpowiedź 19 grudnia 2015 przez użytkownika inreii (130,573)
+2 głosów
Zgadzam się ale ,,najbardziej rozwalające" są wybory najlepszego pyt. z danego postu np. nie wiem, a osoba zakładająca post taką odp. daje jako najlepszą. Oczywiście wg. niej to z pewnością najlepsza odp. typu ,,nie wiem"-śmiechu warte. Lecz to nie wina Admina tylko niektórych ,,perełek" bytujących tutaj.
odpowiedź 24 kwietnia 2016 przez użytkownika Alexanndra (184,690)
0 głosów
Bardzo fajny portal
odpowiedź 10 października 2016 przez użytkownika aksamitna1 (112,307)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...