Dlaczego ktoś głosuje na odpowiedzi nieprzydatne i zupełnie bez sensu np: "Nie wiem" ?

Serdecznie witam wszystkich Rodziców i innych zainteresowanych Dziećmi. Od czasu, jak trafiłam na to forum staram się pomagać innym, jak tylko mogę. Zgodnie ze swoją wiedzą, doświadczeniem, dzielę się informacjami, doradzam. Ale też sama pytam, szukam dobrych rozwiązań itp. Bardzo pożytecznie ktoś wymyślił coś takiego. Lubię tu "być". Zawsze znajdę coś ciekawego. Problem do rozwiązania. Nie czuję się "obco"  ;-)
Nie wiem, jak dokładnie to działa: punkty, głosy, zgłoszenia itd. Najbardziej dziwi mnie to, że np. odpowiedź: "Nie wiem, mam syna" na pytanie:"Jak lubią być uczesane wasze córeczki?" dostaje 9 głosów, a: np. "Moja uwielbia warkoczyki" tylko 1. I po co ktoś zadaje to samo pytanie w różny sposób (by nabić punkty? zdobyć nagrody?).
Proszę o wyjaśnienie
pytanie zadane 2 lutego 2016 w Inne przez użytkownika JoannaMamaLenki (1,813)

5 odpowiedzi

+3 głosów
sama odpowiedziałaś sobie w pytaniu na to pytanie. chyba osoby co prowadzą ta stronę się zdenerwowały na takie praktyki bo nie ma już słowa o nagrodach za styczeń ani za luty.
odpowiedź 3 lutego 2016 przez użytkownika marzena38 (55,162)
Nagrody są dla użytkowników przestrzegających regulamin.
+2 głosów
Marzena38 trafnie odp. na pyt. Na pytanie na które nie zna się odpowiedzi po prostu się nie odpowiada. Też kiedyś byłam tym zszokowana. Czasem odp. typu ,,nie wiem" mają tyle głosów bo tutaj na forum logują się osoby z ich rodzin aby im ,,nabijać" pkt. Jest to zresztą nie uczciwe w stosunku do reszty użytkowników. Nie wspominając o innych przekrętach, których byłam świadkiem. Zawsze takie wypowiedzi można zgłaszać Adminowi klikając na logo flagi znajdującej się z lewej strony odp. Widać, że Admin zrobił ,,porządek" na tym forum.
odpowiedź 4 lutego 2016 przez użytkownika Alexanndra (184,690)
+1 głos
Coraz rzadziej spotykam się z tego typu sytuacją. Również mnie to zawsze zastanawiało.
odpowiedź 22 maja 2016 przez użytkownika bst (46,816)
0 głosów
ciężko powiedzieć jak ktoś nie wie to napisze lub nie dlaczego widzicie w tym problem jak ktoś jest aktywny na forum to i taka odpowiedz to odpowiedz
odpowiedź 9 czerwca 2016 przez użytkownika anna28 (17,780)
0 głosów
niestety Nie wiem
odpowiedź 10 października 2016 przez użytkownika aksamitna1 (112,307)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...