pytania i odpowiedzi

Witam piszę do Was drogie panie oraz do kogoś kto ma oko na tą stronę. Bardzo fajny portal ale ma na celu odpowiedzi na dana pytanie rozwiązanie problemu, poradę  a nie na to żeby tylko napisać żeby zdobyć punkty i wygrać nagrodę. Można walczyć nie mówię że nie ale czasem jak czytam pytanie i widzę odpowiedzi np tego typu: nie wiem, nie używałam, zapytaj lekarza, zapytaj w sklepie itp to troszkę mija się z celem. Albo znamy odpowiedz na dane pytanie albo nie. Jeżeli nie możemy pomóc nie wypowiadajmy się i to wszystko. Życzę wszystkim Wesołych Świąt spdzonych w gronie rodziny i oczywiście wygranej. Dziękuje.
pytanie zadane 3 grudnia 2015 w Inne przez użytkownika niezalogowany

5 odpowiedzi

+2 głosów
Zgadzam się ale ,,najbardziej rozwalające" są wybory najlepszego pyt. z danego postu np. nie wiem, a osoba zakładająca post taką odp. daje jako najlepszą. Oczywiście wg. niej to z pewnością najlepsza odp. typu ,,nie wiem"-śmiechu warte. Lecz to nie wina Admina tylko niektórych ,,perełek" bytujących tutaj. Życzę Wesołych Świąt i wygranej.
odpowiedź 3 grudnia 2015 przez użytkownika Alexanndra (184,690)
+3 głosów
Również zgadzam się z Twoją wypowiedzią - dopiero dołączyłam do tego portalu, ale od razu rzuciło mi się to w oczy... Widać również zadawanie pytań na siłę - niektóre są tak bezsensowne, że aż żal próbować odpowiadać...
odpowiedź 15 grudnia 2015 przez użytkownika danio (60,992)
+4 głosów
Część pytań jest kiepsko sformułowanych.
odpowiedź 30 maja 2016 przez użytkownika bst (46,816)
+1 głos
pytania jak i odpowiedzi są różne po co kogoś oceniać jeżeli chce pisać niech sobie pisze jak chce a my tego nie czytajmy
odpowiedź 9 czerwca 2016 przez użytkownika anna28 (17,780)
0 głosów
Bardzo fajny portal
odpowiedź 10 października 2016 przez użytkownika aksamitna1 (112,307)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...