Telefonia stacjonarna w firmie.

Czy ktoś z Was jest mi może w stanie podpowiedzieć coś odnośnie telefonii stacjonarnej w biurach, tzn. potrzebuję wyposażyć swoje biuro i pracowników w dobry sprzęt ułatwiający kontakt z klientem w kraju i za granicą oraz takie na którym będzie możliwe przeprowadzanie konferencji video z całego świata. Polecono mi: https://www.datera.pl/. Może znacie jeszcze jakąś?
pytanie zadane 24 grudnia 2016 w Inne przez użytkownika hannia (170)

2 odpowiedzi

+1 głos
FonBox to najnowsze rozwiązanie telefonii IP, świetnie sprawdzające się w firmach dowolnej wielkości. Oferujemy trzy abonamenty: wybierz z nich idealnie dopasowany do potrzeb Twojej działalności lub przedsiębiorstwa http://www.plfon.pl/biznes/oferta/oferta-bez-telefonu?qt-biznes_oferta_oferta_bez_telefon=1#tabs-3
odpowiedź 28 grudnia 2016 przez użytkownika Alexanndra (184,690)
0 głosów
Polecam tanią i sprawdzoną telefonię VoIP. Na stronie firmy https://www.esiptel.pl/co-to-jest-voip.html można się dowiedzieć konkretów na temat świadczonych usług.
odpowiedź 2 stycznia 2019 przez użytkownika zuzkvjj (110)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...