• Rejestracja

Czym kierować się przy wyborze studiów?

Od października idę na studia, jeszcze nie podjęłam na 100% decyzji gdzie ale mam już kilka typów. Przeglądałam np. ostatnio  ranking studiów mba i Studia MBA na WSB: http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow wypadają naprawdę dobrze. Czy takimi rankingami powinnam się sugerować?Czy ktoś może z Was jest po tych studiach i miże mi coś doradzić?
pytanie zadane 20 kwietnia 2017 w Inne przez użytkownika lollka (170)

4 odpowiedzi

0 głosów
Najlepiej kierować się zainteresowaniami :)
odpowiedź 20 kwietnia 2017 przez użytkownika kinka (140)
0 głosów
Oferta studiów MBA na rynku jest bardzo bogata i dlatego podjęcie decyzji nie jest łatwe. Każdy może mieć własne kryteria wyboru. Aby pomóc w podjęciu decyzji, zachęcam do zapoznania się ze specjalnie przygotowaną stroną: www.mbadlakobiet.pl, która pełni rolę swego rodzaju poradnika o programach MBA. W jednym miejscu zostały zgromadzone m.in. informacje o rankingach, kryteriach wyboru czy też o korzyściach, jakie dają studia MBA.
odpowiedź 26 kwietnia 2017 przez użytkownika kuba_leszczyński (110)
0 głosów
studia MBA to świetny pomysł. Gdy uda Ci się je skończyć z dobrym wynikiem możesz liczyć na szybki rozwój swojej kariery zawodowej
odpowiedź 22 października 2017 przez użytkownika kasia00 (150)
0 głosów
Ja osobiście mogę polecić WSB a konkretniej transport: http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/transport,-spedycja,-magazynowanie jestem na drugim roku i całkiem nieźle sobie chwalę zarówno kierunek jak i samą uczelnię. Jednak nie masz się co sugerować opiniami co do kierunków bo to musi być bardzo indywidualny wybór.
odpowiedź 15 stycznia przez użytkownika alkka (110)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,114 pytań

119,423 odpowiedzi

 1. Little Liar

  150 Punkty

 2. tikiketka

  150 Punkty

 3. łucja3285

  140 Punkty

 4. lora1928

  140 Punkty

...