Blackfriday, zakupy

Witajcie moje Drogie, pewnie większość z Was słyszała o akcji BlackFriday, podczas , której można kupić różne rzeczy w różnych sklepach naprawdę dużo taniej. Bardzo się cieszę , że od pewnego czasu również jest w Polsce. W związku  tym z roku na rok czekam jeszcze z większą niecierpliwością na to. Tym razem zdecydowałam, że w związku z tym będę polać  na różnego rodzaju buty zarówno na zime , jak i jesień aby nie musieć przepłacać w sklepach stacjonarnych. Niebawem wraz z mężem wyjeżdzamy na ponad dwa tygodnie w góry więc na pewno przydadzą mi się nowe pary bucików, i wolę za jednym razem kupić kilka par i mieć z głowy na jakiś czas :)
Przejrzałam naprawdę wiele stron w poszukiwaniu jakiś ciekawych ofert  z  tą akcją i natrafiłam na https://www.eobuwie.com.pl/blackfriday . Spodobało mi się sporo modeli, jednak nigdy wcześniej nie kupowałam nic od nich. Czy ktoś z Was zamawiał od nich? :) Czy korzystacie z takiej akcji też ? :) Pozdrawiam Was serdecznie, i będę wdzięczna za pomoc. :)
pytanie zadane 18 listopada 2017 w Inne przez użytkownika amanda104 (120)

2 odpowiedzi

0 głosów
Szczerze powiedziawszy to chetnie skorzystam z takiej akcji .. butow w mojej kolekcji nigdy za wiele ;)
odpowiedź 18 listopada 2017 przez użytkownika mira (151)
0 głosów
Szkoda że Black Friday jest tylko raz w roku :)
odpowiedź 8 grudnia 2017 przez użytkownika Alice222 (170)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...