Źywność bez sztucznych dodatków.

Od niepamiętnych czasów stosowano substancje dodatkowe dla podniesienia smakowitości  i atrakcyjności artykułów żywnościowych, zwiększenia ich trwałości oraz ułatwienia procesów przetwarzania... tylko po co mamy się truć taka chemią??Ja zawsze staram się wybierać żywność bez sztucznych dodatków, np. sante: https://www.sante.pl/jedz-zdrowo/100-bez-sztucznych-dodatkow/ a wy zwracacie na to uwagę?
pytanie zadane 24 października 2017 w Inne przez użytkownika jakol (110)

3 odpowiedzi

0 głosów
Bardzo często czytam skład produktu..
odpowiedź 29 października 2017 przez użytkownika mama:-) Beata (26,836)
0 głosów
Pewnie, że warto mieć świadomość tego co jemy. Jak to mówią, jesteś tym co jesz ;) co dla niektórych może okazać się smutną prawdą ;) Lubię wiedzieć co wkładam do gara, w mojej diecie istotne są również zioła. Tak jak warzywa i owoce , taki i one potrafią wpływać na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Obecnie zafascynowały mnie zioła szwedzkie [url=http://dietaabc.pl/zdrowie/korzysci-zdrowotne-ziol-szwedzkich/]http://dietaabc.pl/zdrowie/korzysci-zdrowotne-ziol-szwedzkich/[/url] Warto wiedzieć o nich więcej.
odpowiedź 7 grudnia 2017 przez użytkownika Heniutek (160)
0 głosów
Ja od jakiegoś czasu stosuję dla zdrowotności jako zamiennik ogólnodostępnych tłuszczów roślinnych i zwierzęcych olej kokosowy -
 https://www.aptekamini.pl/intenson-olej-kokosowy-rafinowany-500ml.html który jest dużo zdrowszy i naturalny.
odpowiedź 11 grudnia 2017 przez użytkownika Fikus (180)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...