ubrania do pracy

Witajcie dziewczyny, po urlopie macierzyńskim wracam do pracy od listopada. Po części się cieszę gdyż moja praca sprawia mi przyjemność jednak jest to dla mnie również dość stresujące z uwagi na to, że będę musiała zostawiać mojego kochanego synka na pół dnia. No ale cóż nie mam innego wyjścia gdyż potrzebuję gotówki.
Chciałabym w związku z tym pokupić sobie kilka nowych ubrań a zwłaszcza tunik do pracy. W ostatnim czasie w ogóle nie zwracałam uwagi na ciuchy więc muszę nieco nadrobić zaległości i zadbać też o tę kwestię.Zależy mi na tym aby zamówić przez internet bo nie mam siły jeździć teraz do zatłoczonych centrów handlowych. Na stronie https://www.bysisi.pl/25-tuniki-damskie , spodobało mi się kilka. Czy któraś z Was zamawiała coś od nich kiedyś? Pozdrawiam was ciepło.
pytanie zadane 22 października 2017 w Inne przez użytkownika mamafranka (110)

1 odpowiedź

0 głosów
nie zamawiałam tam nigdy niczego więc nie doradzę
odpowiedź 24 czerwca 2018 przez użytkownika kasia00 (200)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...