Remont domu-dobra ekipa.

Potrzebuję dobrej i sprawdzonej ekipy, która przeprowadzi mi w okresie wiosna-lato remont domu-około 120m2 pod Warszwą. Szukałam w internecie na stronach z takimi usługami: http://oferia.pl/wykonawcy/budowa-remont ale okazuje się, że zdecydowana większość ma bardzo napięty kalendarz wiosenno-letni. Może przypadkiem znacie kogoś?Nie zależy mi na tym aby zrobili to w miesiąc ale chcę pod koniec wakacji się tam wprowadzić a do remontowania jest absolutnie wszystko:)
pytanie zadane 28 kwietnia 2017 w Inne przez użytkownika leggo (208)

1 odpowiedź

0 głosów
z własnego doświadczenia wiem, że lepiej poczekać na dobrego fachowca niż skusić się na ofertę kogoś przypadkowego i później żałować.
odpowiedź 22 października 2017 przez użytkownika kasia00 (200)
W dzisiejszych czasach znalezc dobra ekipe remontowa nie jest tak latwo. Niestety wiekszosc lepszych fachowcow wyjechala za chlebem zagranice .. w sumie to sie im nie dziwie jak za ta sama prace dostaja o wiele wiecej. Sama szukam kogos do zlecenia na zamontowanie drzwi przeciwpożarowe stalowe w moim mieszkaniu. Niestety jestem zmuszona ze wzgledow bezpieczenstwa. Przy okazji moze podpowie mi ktos jakiej firmy produkt wybrac. Jedna z najdluzej dzialajacych w branzy jest http://www.mercordoors.com/pl/site/mercordoors/ Sprawdza sie w moim przypadku? Z gory dzieki za obiektywne opinie. Pozdrawiam
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

 1. Alexanndra

  184690 Punkty

 2. fikumiku

  139918 Punkty

 3. inreii

  130573 Punkty

 4. irena_mmm

  120823 Punkty

...