kradzież na działce ogrodowej

Cześć Kochani, piszę, bo mam pewien problem jestem właścicielką ogrodu działkowego niestety spotkała mnie duża przykrość zostałam okradziona złodziej zabrał mi wszystkie narzędzia ogrodnicze.
Na szczęście kosiarkę mąż na zimę wywiózł do piwnicy.
Praktycznie zostały ukradzione łopaty, grabie nawet konewki.....
Szkoda mówić, w kolejnym roku wszystko zabierzemy do piwnicy.
Mamy teraz spory problem no i oczywiście wydatek.
Przeglądając różne sklepy internetowe znalazłam taką stronę http://www.sklepogrodniczy.pl/ mam zamiar w nim zakupić wszystkie niezbędne narzędzia, czy ktoś z Was kupował na tej stronie?Liczę,że może ktoś mi odpisze.Pozdrawiam.Ewa.
pytanie zadane 13 lutego 2017 w Inne przez użytkownika gerber211 (120)

1 odpowiedź

0 głosów
Hejka.
 Ostatnio podczas mojej nieobecności, wkradli się mi do ogrodu. Gdzie miałem kilka ciekawych egzemplarzy nowych donic. Niestety zostały skradzione, aby zabezpieczyć się przez ewentualną kradzieżą zakupiłem na stronie https://www.bricoman.pl/artykuly-metalowe/klamki-rozety-zamki-wkladki-klodki-akcesoria/klodki kłódkę. Mam nadzieję, że sprawdzi się i mój ogród będzie już bezpieczny.
odpowiedź 10 lipca 2018 przez użytkownika pralinkowa (420)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...