Czym kierować się przy wyborze studiów?

Od października idę na studia, jeszcze nie podjęłam na 100% decyzji gdzie ale mam już kilka typów. Przeglądałam np. ostatnio  ranking studiów mba i Studia MBA na WSB: http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow wypadają naprawdę dobrze. Czy takimi rankingami powinnam się sugerować?Czy ktoś może z Was jest po tych studiach i miże mi coś doradzić?
pytanie zadane 20 kwietnia 2017 w Inne przez użytkownika lollka (170)

5 odpowiedzi

0 głosów
Najlepiej kierować się zainteresowaniami :)
odpowiedź 20 kwietnia 2017 przez użytkownika kinka (140)
0 głosów
Oferta studiów MBA na rynku jest bardzo bogata i dlatego podjęcie decyzji nie jest łatwe. Każdy może mieć własne kryteria wyboru. Aby pomóc w podjęciu decyzji, zachęcam do zapoznania się ze specjalnie przygotowaną stroną: www.mbadlakobiet.pl, która pełni rolę swego rodzaju poradnika o programach MBA. W jednym miejscu zostały zgromadzone m.in. informacje o rankingach, kryteriach wyboru czy też o korzyściach, jakie dają studia MBA.
odpowiedź 26 kwietnia 2017 przez użytkownika kuba_leszczyński (110)
0 głosów
studia MBA to świetny pomysł. Gdy uda Ci się je skończyć z dobrym wynikiem możesz liczyć na szybki rozwój swojej kariery zawodowej
odpowiedź 22 października 2017 przez użytkownika kasia00 (200)
0 głosów
Ja osobiście mogę polecić WSB a konkretniej transport: http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/transport,-spedycja,-magazynowanie jestem na drugim roku i całkiem nieźle sobie chwalę zarówno kierunek jak i samą uczelnię. Jednak nie masz się co sugerować opiniami co do kierunków bo to musi być bardzo indywidualny wybór.
odpowiedź 15 stycznia 2018 przez użytkownika alkka (110)
0 głosów
Studia to idealny czas na rozwijanie zainteresowań
i osobiste osiągnięcia Czym się kierować trudno powiedzieć Powinno zainteresowaniem ale nie zawsze to będzie droga do sukcesu w życiu.Według mnie grafika a zwłaszcza komputerowa to coś dla mnie bo właśnie przeglądam stronę http://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/multimedia-i-grafika-komputerowa  W końcu komputery to przyszłość
odpowiedź 18 maja 2018 przez użytkownika kora (514)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...