Dotacje dla nowych firm.

Czy ktoś z Was orientuje się może jak wygląda sprawa dotacji dla nowych firm?Zastanawiam się nad własnym sklepem ze sprzetem do wspinaczki (asortyment jak tutaj: http://protekt.com.pl/?page=kategoria&kat=18) Może i asortyment dla niektórych wyda się ciężki na sprzedaż ale od kilku lat pracuję w podobnej firmie i wiem, że dobrze się sprzedaje. Zastanawiam się czy miałabym szansę dostać dotację na taki sklep jak bym chciała rozpocząć własną działalność. Gdzie się udać po takie informacje?
pytanie zadane 8 listopada 2016 w Inne przez użytkownika lollka (170)

2 odpowiedzi

+1 głos
Można skorzystać z dotacji znajdujących się w Inkubatorze Przedsiębiorczości, PUP lub Urzędu Miejskiego http://dofinansowaniedlafirm.pl/
odpowiedź 29 grudnia 2016 przez użytkownika Alexanndra (184,690)
0 głosów
Kiedyś dałem się na to nabrać. Robiłem kurs zawodowy w pośredniaku. Zdobyłem papiery czeladnicze w końcu poszedłem na kurs dla tych co chcą iść na swoje. Na koniec brakło pieniędzy i kasę dostała tylko jedna osoba. Synek pani kurator oświaty który postanowił kupić sobie samochód na taksówkę. Oficjalnie nie wolno było na to dostać pieniędzy, ale on miał układ i dostał. Prawda jest taka że wszędzie jest układówa. Polityka i biznes to teraz temat nie do przeskoczenia, a szczególnie w małych miejscowościach. Zresztą poczytajcie o tym na blogu o działalności gospodarczej http://www.zasadyogolne.info/2018/12/polityka-i-biznes.html .
odpowiedź 2 stycznia 2019 przez użytkownika evox (152)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...