Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

Gadżety reklamowe.

Co sądzicie o gadżetach reklamowych?Czy sa to jeszcze rzeczy potrzebne w ramach promocji firmy?Prowadzę firmę zajmującą się produkcją odieży dla młodzieży i pomyślałam o dodawaniu do każdego zakupu gadżetu reklamowego. Myślałam o smyczy: http://fabryka-smyczy.pl/ bo młodzież widzę nosi i klucze przy nich i inne rzeczy sobie tam przywieszają więc dobrze zaprojektowania może być fajną reklamą. Co sądzicie?
pytanie zadane 23 sierpnia 2016 w Inne przez użytkownika konri (162)

4 odpowiedzi

0 głosów
bardzo dobry pomysł
odpowiedź 23 sierpnia 2016 przez użytkownika 777 (35,007)
0 głosów
To bardzo dobry pomysł.
odpowiedź 29 sierpnia 2016 przez użytkownika milena06p (6,471)
0 głosów
Gadżety to świetny pomysł na promocję swojej firmy, jednak ja na Twoim miejscu wybrałabym coś bardziej nietypowego... Może kompres żelowy z logo Twojej firmy? Możesz zerknąć na coś takiego tutaj http://abcnplus.com/Produkty/elipsa-waska/
odpowiedź 28 sierpnia 2017 przez użytkownika IrenaKoza (430)
0 głosów
Też uważam że dobry gadżet to podstawa, ja bym co prawda wybrała takie torby http://www.izisport.pl/produkty.html z nadrukiem logo ale smycze też są moim zdaniem ok na początek
odpowiedź 30 sierpnia 2017 przez użytkownika agata23 (110)

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

  1. Alexanndra

    184690 Punkty

  2. fikumiku

    139918 Punkty

  3. inreii

    130573 Punkty

  4. irena_mmm

    120823 Punkty

...
x