Wakacje marzeń na Bora Bora.

Doczekałam się dnia kiedy mogę spełnić swoje marzenie i wybrac się na wakacje z mężem na Bora Bora- na najbardziej popularną wyspą Polinezj Francuskiej. Chcę jak najwięcej wypocząć bo ostatnio w życiu mam za dużo na głowie. Nie postanowiłam jeszcze dokładnej daty podróży, chciałam polecieć zimą gdzie w Polsce jest zimno żeby wczasy miały jeszcze większą frajdę:) Czytałam: http://www.um24.pl/wypoczynek/polinezja-francuska , że październik jest jednym z lepszych wyborów ale ja jak wspomniałam chciałabym zimę, np luty! Czy ktoś z Was był np. styczeń-marzec?Co z opadami?
pytanie zadane 16 sierpnia 2016 w Inne przez użytkownika konri (162)

7 odpowiedzi

+1 głos
styczeń marzec temperatura jest ok 30 st natomiast opady też moga być spore
http://www.holidaycheck.pl/dc/1776eea6-9c6d-38ec-977a-5490a7e5dd04
Ja wybrałabym jednak październik
odpowiedź 16 sierpnia 2016 przez użytkownika 777 (35,007)
+1 głos
Nie była ale bylam w Turcji.
odpowiedź 29 sierpnia 2016 przez użytkownika milena06p (6,471)
+1 głos
Nie mialam okazji tam być
odpowiedź 3 września 2016 przez użytkownika Zielonomi (114,810)
+1 głos
W większości takich egzotycznych wyjazdów trzeba się przygotować dużo wcześniej. Czasem wiąże się z tym wcześniejsza zaliczka, lub wręcz wykupienie wycieczki na kilka miesięcy przed wyjazdem. Zwłaszcza że biura podróży kuszą nas ofertami "first minute". Co zrobić gdy, spotka nas niespodziewane zdarzenie losowe i musimy zrezygnować z wyjazdu? Otóż można się od tego ubezpieczyć. Taką propozycję ma w swojej ofercie towarzystwo ubezpieczeniowe Europa http://tueuropa.pl/koszty-rezygnacji.htm . Może warto się nad tym zastanowić by nie stracić pieniędzy.
odpowiedź 14 stycznia 2017 przez użytkownika felicja (220)
+1 głos
oo...ja planuję podróż  z oferty również na http://www.um24.pl/zwiedzanie-wypoczynek/mauritius, z tym że Mauritius nas zaciekawił...też potzrebujemy oderwac sie od tego co tutaj i znaleźć jak najdalej od codziennosci, pracy, stresó, obowiazków...gdzieś gdzie dzieje sie cos zupełnie innego na co dzien niż u nas, i temperatura rozpieszcza nas nieco mocniej niż ta w Polsce;) my planujemy podróż na drugą połowę lutego już:) ktos był na Mauritiusie...?
odpowiedź 15 stycznia 2017 przez użytkownika MartaK (718)
0 głosów
zazdroszczę też chętnie bym się gdzieś wybrała... ale stawiałam bym na miesiąc wrzesień
odpowiedź 15 stycznia 2017 przez użytkownika mama30 (63,806)
0 głosów
Pamiętajcie że niektóre egzotyczne kierunki wyjazdów wakacyjnych mogą wiązać się z koniecznością szczepień. Nie zawsze biura podróży o tym informują. Zwłaszcza gdy sprzedają nam ofertę w Last Minute, wiedząc że nie zdążymy się zaszczepić. Dlatego zanim wykupimy wakacje w egzotycznym miejscu dobrze jest sprawdzić czy nie obowiązują tam szczepienia ochronne. Może okazać się że będzie potrzebna wizyta w Poradni Medycyny Podróżnej http://salve.pl/przychodnie/oferta/poradnia-medycyny-podrozy/zakres-swiadczen/ . Profilaktyka przed podróżą może być wskazana nawet jak nie nakazują tego oficjalne źródła.
odpowiedź 9 czerwca 2017 przez użytkownika emila (172)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...