Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?

Moje pytanie brzmi jak wyżej i poszukuje sensownych rozwiązań i odpowiedzi. Każdy mi mówi wszystko zależy od tego w jakim obszarze działasz. Zawsze możesz skorzystać z porad fachowców itd itp A ja już tyle porad otrzymałam, a żadna z nich nie była wystarczająco dobra a jest tego naprawdę dużo. I tutaj się zatrzymuje bo znalazłam coś dla mnie tylko szkopuł w tym, żeby doradził mi ktoś z Was czy warto http://cursor.pl/oferta-2/logistyka/ Ta firma zajmuje się podobno każdym najdrobniejszym szczegółem ale może to ja się nie znam?
pytanie zadane 29 czerwca 2016 w Inne przez użytkownika agnes7831 (324)

7 odpowiedzi

+2 głosów
Wydrukuj ulotki reklamujące lub rozpowiedz  że w tym sklepie jest bardzo tanio
odpowiedź 29 czerwca 2016 przez użytkownika Dorotka2006 (265)
+2 głosów
sklep internetowy najważniejsza jest strona którą masz teraz leciała reklama że jeśli zakupisz pakiet nie pamiętam ceny twoja strona będzie się wyświetlać jako pierwsza po wpisaniu do wyszukiwarki np google
odpowiedź 30 czerwca 2016 przez użytkownika anna28 (17,780)
+1 głos
może reklama to w końcu dźwignia handlu
odpowiedź 12 lipca 2016 przez użytkownika aksamitna1 (112,307)
+1 głos
Skoro wskazana przez Ciebie firma się wszystkim zajmuje to dlaczego się do niej nie zwrócisz? ;-)
A tak na poważnie, to myślę, że warto po prostu zdobywać wiedzę na własną rękę, wiem, że jest tego dużo i wiem, że nie zawsze jest łatwo, jednakowoż... Trzymając rękę na pulsie będziesz wiedziała co się dzieje, a z czasem lepiej się w tym wszystkim rozeznasz. W obecnych czasach naprawdę sporo wiedzy znajdziesz na portalach/blogach branżowych, albo zapisując się do newsletterów. Ja uważam, że warto z tego korzystać. Ta wiedza nic nie kosztuje (poza poświęconym czasem), a rozwija. Myślę, że powinnaś pomyśleć o tym co może zachęcić użytkowników do zakupów akurat w Twoim sklepie internetowym. Pomyśl np. o tym by czuli się u Ciebie bezpieczni, by byli spokojni o swoje dane. W tym kontekście zachęcam do lektury tego artykułu: https://blog.nazwa.pl/mam-juz-certyfikat-ssl-co-teraz-twoja-lista-rzeczy-do-sprawdzenia/
odpowiedź 6 sierpnia 2016 przez użytkownika evox (152)
0 głosów
Reklama ulotki
odpowiedź 6 sierpnia 2016 przez użytkownika 777 (35,007)
0 głosów
Od kiedy się sparzyłam w sklepie internetowym spod Białegostoku wolę dokładnie sprawdzić wiarygodność takiego dostawcy. Czy jest czynnym podatnikiem VAT, czy w ogóle ma zarejestrowaną działalność. Kto jest właścicielem. Czy podają swój adres i mają telefon stacjonarny. Ile zatrudniają osób itp. Najlepiej o tym jak sprawdzić dostawcę można przeczytać na blogu http://blog.aleo.com/audyt-dostawcy-jak-go-przeprowadzic/ .
odpowiedź 3 stycznia 2017 przez użytkownika merida (260)
0 głosów
Nie znam tej firmy i nie doradzę Ci w tej kwestii. Mogę Ci jedynie polecić kogoś kogo znam, a kto pomógł mi zaistnieć w sieci i podnieść moją firmę. Jet to agencja która zajmuje się stronami www , marketingiem internetowym itp.  http://www.argonium.pl/  Działają na terenie całej Polski. Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
odpowiedź 14 maja 2019 przez użytkownika sonia (140)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...