Dzieci śpią, można zajrzeć na forum, prawda?

pytanie zadane 14 listopada 2015 w Inne przez użytkownika marce (10,595)

13 odpowiedzi

0 głosów
Cześć Kochane dziewczyny, mój dwulatek właśnie zasnął czyli chwila dla siebie.Za oknem pada deszczyk, pogoda nie ciekawa koniecznie muszę kupić mojemu synkowi ocieplane śniegowce, ponieważ kiedy wychodzimy na spacerek bez wózka to od razu musi wchodzić we wszystkie kałuże jakie tylko spotka :)Nie mam pomysłu na konkretny sklep zresztą i tak nie mam czasu chodzić po sklepach.Pozostaje mi zamówić śniegowce przez internet.Macie jakieś propozycje na tego rodzaju zakupy?
Sama znalazłam w internecie fajna stronę i widzę,że wybór mają spory
https://www.butyraj.pl/product-pol-20798-Sniegowce-chlopiece-ocieplane-kalosze-na-rzep-American-Club.html Chętnie jednak zasięgnę Waszych opinii w tym temacie drogie Mamy :)
odpowiedź 8 października 2017 przez użytkownika martyna30 (140)
0 głosów
Oj tak moje maleństwo śpi, a ja wreszcie jestem wolna i mogę trochę poczytać i popisać.Ostatnio chodząc na spacerki z moim synkiem po prostu marznę, zrobiło się chłodno.Muszę kupić sobie kilka bluz z długim rękawem.Macie może Kochane Mamy jakieś ciekawe strony gdzie można kupić jakieś swetry lub bluzy? Wyguglowałam fajną stronę z bluzami jest ich tam sporo https://magmac.pl/18-bluzy Myślę,że wybiorę co najmniej dwie bluzy.Trudno mi się wybrać na zakupy z małym, ponieważ ciągle albo obiadek albo deserek albo inne rzeczy więc zdecydowanie na ten moment wybieram zakupy przez internet.Myślę,że sporo Mam ma ten sam problem.Czy może ktoś zamawiał coś z tej strony chętnie skorzystam z informacji jak długo się czeka na zamówiony towar?Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
odpowiedź 19 października 2017 przez użytkownika roksana006 (140)
0 głosów
Witam, jestem mamą dwumiesięcznej Klary i dwuletniego Stasia :)
Praca w domu przy moich maluszkach nie pozwala mi na wyjście i większe zakupy z zakresu choćby rzeczy potrzebnych do ubrania.Obecnie potrzebuję  kupić synkowi buty na zimę pozostaje mi  zamówić je przez internet.Do tej pory zakupy, które robiłam przez internet spełniały moje oczekiwania.Będąc na spacerze z dziećmi znajoma poleciła mi stronę internetową  gdzie kupuje obuwie dla swoich dzieci https://www.butyraj.pl/pol_m_Buty-dla-Dzieci_Buty-zimowe-dzieciece-229.html
Faktycznie jak przejrzałam stronę stwierdziłam, że na pewno wybiorę buty zimowe dla mojego synka.Mam pytanie do Was Kochane Mamy, które buty polecacie mi, ponieważ nie mogę się zdecydować?Miłego wieczoru pozdrawiam.
odpowiedź 16 listopada 2017 przez użytkownika kalina026 (110)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...