Na jakie zajęcia zapisać dziecko w wieku przedszkolnym, taniec, karate?

pytanie zadane 4 listopada 2015 w Inne przez użytkownika reginka (13,694)

14 odpowiedzi

0 głosów
Polecam Ci zajęcia taneczne dla maluszków w Szkole Tańca SoSalsa w Gdańsku. Ma ona w swojej ofercie szeroki wybór stylów tanecznych. Szkolą tam również najlepsi instruktorzy. Taki klimat zapamięta się na długo. Polecam!
odpowiedź 6 lutego 2018 przez użytkownika Szkoła Tańca Gdańsk (130)
0 głosów
Szkoła Tańca SoSalsa to idealne miejsce dla maluszków chcących się rozwijać. Pokochają taniec dzięki wspaniałemu otoczeniu, instruktorom i różnym formom tańca jakich można nauczyć się w SoSalsa.
www.sosalsa.pl
odpowiedź 7 lutego 2018 przez użytkownika Szkoła Tańca Gdańsk (130)
0 głosów
Idealnym miejscem, gdzie maluszek będzie prawidłowo się rozwijać jest Szkoła Tańca SoSalsa. Mamy specjalnie wyszkolonych nauczycieli, przyjazny i wyjątkowy klimat, dzięki czemu Państwa pociechy będą się czuły u nas jak w domu. Serdecznie zapraszamy!
http://sosalsa.pl/
odpowiedź 12 marca 2018 przez użytkownika Szkoła Tańca Gdańsk (130)
0 głosów
Wydaje mi się, że dziecku nie ma co na siłę szukać zainteresowań i jeśli zależy komuś na prawidłowym rozwoju pociechy, to najlepszym wyjściem jest zapisanie dziecka na zajęcia do dobrego przedszkola - całkiem niezłym wyjściem jest http://www.przedszkoleharmonia.pl/ - bo w takich miejscach pracują osoby, które potrafią rozmawiać z dziećmi i dobrze się nimi zajmować. Dziecko prędzej, czy później czymś ciekawym się zainteresuje. ;)
odpowiedź 26 marca 2018 przez użytkownika Little Liar (210)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...