• Rejestracja

Przedluzanie rzes , ktos posiada ?

Bardzo podobaja mi sie takie dlugie rzesy ale jeszcze nigdy nie robilam sobie. Obawa przed straceniem swoich. Ktos mial ?
pytanie zadane 3 września 2015 w Inne przez użytkownika martynka002 (56,536)

12 odpowiedzi

+2 głosów
Kiedyś kolezanka miala ale nie chwalila sibie...mi tez sie to nie podobalo..
odpowiedź 30 grudnia 2015 przez użytkownika irena_mmm (120,823)
0 głosów
Ja prowadzę gabinet kosmetyczny i mogę Wam powiedzieć, że wszystko zależy od tego, jakie kosmetyczka dobierze rzęsy. Jedne Panie chcą mieć bardzo gęste, czasem aż do przesady - w tych przypadkach można odczuwać pewien dyskomfort. Dobrze zrobione rzęsy, przy użyciu profesjonalnych produktów, w ogóle nie powinny przeszkadzać. Nieprawdą jest także to, że szybciej wypadają naturalne rzęsy - każdy włosek musi w końcu wypaść, to ich naturalny cykl. Należy także zwracać uwagę na to, czy kosmetyczka używa dobrych produktów i czy daje klientce akcesoria do rzęs np. szczoteczki silikonowe do rozczesywania włosków. Jeśli takich profesjonalnych akcesoriów szukacie, możecie zajrzeć do sklepu, w którym ja robię zakupy: https://beautylashes.pl/akcesoria
odpowiedź 29 marca przez użytkownika IrenaKoza (310)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,123 pytań

119,484 odpowiedzi

 1. TCHA

  120 Punkty

 2. koralowa

  110 Punkty

 3. KasiaOlsztyn

  110 Punkty

 4. Gdulki

  100 Punkty

...