Jak bardzo trzeba być zdesperowanym, żeby nabić

tyle punktów w krótkim czasie dla zabawki dla dziecka? Jest dopiero 3 czerwiec, a osoba na 1.miejscu ma ponad 3 tysiące punktów. Odechciewa się zakładać tu konto...
pytanie zadane 3 czerwca 2015 w Inne przez użytkownika niezalogowany

14 odpowiedzi

+7 głosów
Zdesperowanym? A może zwyczajnie ma dużo czasu wolnego?

Ja np. w poniedziałek 1 czerwca położyłam spać synka o 18:30, mąż wrócił o 22:30. Mieszkanie miałam ogarnięte, wszystko porobione, zresztą o 20 godzinie to raczej i tak bym nie odkurzała. Telewizji nie oglądam, raz w miesiącu wypożyczam dwie książki z biblioteki, które akurat już przeczytałam, więc siedziałam na necie: forum, poczta, wiadomości czytałam itd.

A teraz: synek śpi już prawie 2 godziny, w tym czasie, uporządkowałam sypialnię, ogarnęłam siebie w łazience (mycie głowy itd), jutro święto więc sprzątnęłam całą łazienkę jak na niedzielę, wstawiłam pranie, pozbierałam synka zabawki i ogólnie "ogarnęłam mieszkanie". Przeprowadziłam dwie rozmowy telefoniczne, zapakowałam list/prezent który wyślę pocztą bratanicy, bo skończy 2 latka. Wstawiłam garnek z wodą, bo chcę wyparzyć butelki, zrobiłam sobie herbatę i zasiadłam do neta. Obiad wczoraj zrobiłam na dwa dni, więc dzisiaj tylko go podgrzeję. Czekam aż synek się obudzi (potrafi spać ciągiem 3 godziny) wtedy dam mu jeść, zmienię pampersa i idziemy na spacer.

Nie uważam, że coś zaniedbuję, nie uważam że jestem zdesperowana, nie uważam że siedzę na necie kosztem czegoś/kogoś a jestem w tej chwili w pierwsze czwórce. Piszę tylko wtedy gdy mam wolny czas, a dziecko śpi.

To, że ta Pani jest na pierwszym miejscu i prowadzi z dość dużą przewagą również nie musi świadczyć że jest zdesperowana. Może czasu ma jeszcze więcej niż ja? Może to osoba, która siedzi w ciąży na zwolnieniu lekarskim i ma dużo czasu? Może ma dzieci, ale w przedszkolu i w dzień sama w domu zwyczajnie z nudów a nie z desperacji pisze?

To forum jest nie tylko dla nagród ale po to by się również czegoś dowiedzieć, a jeżeli ktoś przy okazji coś wygra (ja jeszcze ani razu), to mi to nie przeszkadza.
odpowiedź 3 czerwca 2015 przez użytkownika brzoza1126 (51,913)
Dodam tylko, bo o tym nie napisałam, że owszem uważam, czasami widać wyścig po nagrody i desperację, ale to widać nie w ilości punktów, a jakości wypowiedzi. Bo jeżeli ktoś wypowiada się trzy razy pod rząd, pisząc to samo, albo odpowiada sobie "tez tak uważam", "potwierdzam", to aż odechciewa się czytać. I to dla mnie jest desperacja.
U tej Pani tego nie zauważyłam i jeżeli jest po prostu aktywna, pisze na forum sensownie i ma dużą ilość pkt to niech sobie ma.
+6 głosów
kto chce wygrać to i się stara aby tę nagrodę dostać Normalna rzecz
odpowiedź 5 czerwca 2015 przez użytkownika Lara5 (36,001)
+6 głosów
ja wiem, czy desperacja? raczej nudy. Dopóki ktoś nie podbija tematów odpowiedziami typu "tak mam " albo "nie, nie wiem", to mnie to nie drażni ;)
odpowiedź 5 czerwca 2015 przez użytkownika inreii (130,573)
+6 głosów
Każdy poświęca tyle czasu ile chce. Nie powinno to kogoś razić.
odpowiedź 16 czerwca 2015 przez użytkownika pink086 (69,232)
+4 głosów
Każdy ma prawo korzystać z int ile mu się podoba. Jeżeli pisze sensownie to aż miło poczytać czy też włączyć się do dyskusji.
odpowiedź 8 lipca 2015 przez użytkownika daracz (48,398)
+4 głosów
Może ktoś lubi tak sobie pisać i pisać...
odpowiedź 7 sierpnia 2015 przez użytkownika aagnieszkaa1 (24,282)
+2 głosów
Zawsze wychodze z założenia że ttzeba zaczynać od siebie, patrzeć na siebie a nie na innych. Ma czas to pisze
odpowiedź 16 sierpnia 2015 przez użytkownika Zielonomi (114,810)
+1 głos
może nuda po prostu
odpowiedź 24 września 2015 przez użytkownika Sktzacik (100,686)
+1 głos
powtarza się pytanie
odpowiedź 24 września 2015 przez użytkownika Sktzacik (100,686) 1 zgłoszenie
+1 głos
Nie wiem jak bardzo trzeba być zdesperowanym. Ja lubię odp. na pyt.
odpowiedź 16 listopada 2015 przez użytkownika Alexanndra (184,690)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...