Co sądzicie o nagrodach za punkty ?

pytanie zadane 6 marca 2015 w Inne przez użytkownika ewelka1980 (1,136)

14 odpowiedzi

+9 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
mi się te nagrody bardzo podobają , może nie są jakieś specjalnie drogie ale dziecko będzie się cieszyło a to jest najważniejsze
odpowiedź 2 kwietnia 2015 przez użytkownika tedi69 (9,923)
wybrane 2 kwietnia 2015 przez użytkownika ewelka1980
+12 głosów
mam mieszane uczucia. Z jednej strony to fajna rzecz. Jakiś prezent za aktywność zawsze jest czymś miłym. Ale myślę, że to bardzo psuje to i nie tylko to forum. Ludzie klepią byle co i byle jak, żeby tylko punkty zdobyć. Tworzą się układy typu: ja zadaję pytanie, Ty udzielasz odpowiedzi, ja ją wybieram za najlepszą i odwdzięczam się tym samym. Chyba nie taka miała być tego idea.
odpowiedź 6 marca 2015 przez użytkownika Madzik (14,984)
odnoszę podobne wrażenie
Nie zgadzam się ja nie należę do takiej kliki. Wybieram odp. za najlepszą nie zależnie od nicka danej osoby.
+9 głosów
nagrody..? fajnie bo każdy może wygrać co miesiąc to powinny wygrywać inne osoby a nie te same żeby było sprawiedliwie.. ale niektórzy nawet chyba nie wiedzą co odpisują na odpowiedzi innych  mamusiek...
odpowiedź 6 marca 2015 przez użytkownika Niunia12393 (23,815)
+9 głosów
Odnoszę podobne wrażenie, jak moje przedmówczynie - wiele osób odpowiada byle co, byle punkty zdobyć - często nie na temat lub na zasadzie "ja nie" lub "ja tak", niekonkretnie i bezsensu... Ja również podzielam opinię, że nagrody (jeśli już takowe są przewidziane) powinny być "reglamentowane", tzn.: po wygraniu, np. przez kwartał, pół roku, lub rok nie jestem brana pod uwagę przy podziale nagród głównych. Ale, żeby było sprawiedliwie i osoby, które są naprawdę bardzo aktywne, w tym czasie mają prawo do jakichś drobnych nagród dodatkowych.
odpowiedź 6 marca 2015 przez użytkownika Zabapacyna (30,724)
Pół roku to może za długo. Ale przez kolejny miesiąc, taka osoba mogłaby być nie brana pod uwagę, wówczas by można było zobaczyć, czy taka osoba nadal się udziela, czy zależało jej tylko na nagrodzie...
Zgadzam się z Wami :)
ale weź pod uwagę że zazwyczaj na takim forum siedzisz jak jesteś w domu i masz czas , po kilku miesiącach wracasz do pracy i będziesz zaglądała na forum sporadycznie , jeśli w ogóle
No wyobraź sobie, że nie siedzę w domu.
Jak przeglądałam archiwum portalu to wydaje mi się że kiedyś osoby najbardziej aktywne otrzymywały drobne nagrody ale pewna nie jestem bo od niedawna klikam na tym forum. Inne osoby które są już długo zalogowane na tym forum powinny się wypowiedzieć w tej kwestii.
+8 głosów
miło coś dostać tak czy siak , ale żeby dostać trzeba się trochę napisać więc mogły by być odrobinę bardziej wypasione :-)
odpowiedź 6 marca 2015 przez użytkownika efffciaa (59,752)
+7 głosów
uważam że to wyście szczurów, byle co odp. aby był kolejny punkt, popieram poniższe odp.
odpowiedź 10 marca 2015 przez użytkownika ketty21 (910)
+7 głosów
Fajna sprawa, tylko, że zauważyłam, iż niektórzy piszą po kilka odpowiedzi pod pytaniem, które nic nie wnoszą i najczęściej są takiej samej treści.
odpowiedź 20 marca 2015 przez użytkownika marrika (29,451)
też to zauważyłam Piszą po kilka postów aby tylko nabić a jeszcze te posty nie dość że punktowane najwyżej a inne po zero To jeszcze napisane tak na odczep !
+7 głosów
Ja zawsze się cieszę kiedy dostaję nagrodę a szczególnie wtedy kiedy jest to fajna rzecz dla synka.
odpowiedź 1 kwietnia 2015 przez użytkownika mamaanna (7,976)
Właśnie też się podpisuję pod Twoją wypowiedzią.
+4 głosów
Powinno być tak że dana osoba tylko jeden raz może udzielić odpowiedzi na pytanie. A komentować odp. może do woli jak jest zresztą do tej pory. Oczywiście wszystkie nagrody mi się bardzo podobają i jest ich bardzo dużo. Będę w siódmym niebie jak coś wygram dla mojego synka.
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez użytkownika Alexanndra (184,690)
+4 głosów
fajnie jest ;)
odpowiedź 7 lipca 2015 przez użytkownika inreii (130,573)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...