gdyby mąż was zdradził...

wybaczyłybyście zdradę? ale taką fizyczną, nie chodzi mi o flirt.
pytanie zadane 18 grudnia 2014 w Inne przez użytkownika olamama2 (66,862)

23 odpowiedzi

0 głosów
Dopóki sytuacja samej nas nie dotyczy to ciężko gdybać, jeśli by żałował i przepraszał pewnie dla dobra rodziny wybaczyłabym, ale musiałby naprawdę żałować.
odpowiedź 20 marca 2016 przez użytkownika Madeleine (47,632)
0 głosów
Nigdy bym nie wybaczyła. Wiem bo zdrada jest dla mnie najgorszą rzeczą.
odpowiedź 20 marca 2016 przez użytkownika pink086 (69,232)
0 głosów
Ciezko mi jest odpowiedziec na to pytanie nie majac jeszcze meza. Z pewnoscia bylby to dla mnie dosc duzy cios .. jednak czy wybaczylabym mu to chyba nie tak do konca. Niestety nie da sie wymazac z naszej przeszlosci rzeczy ktore mialy juz miejsce dlatego tez pewnie potrzebna by byla pomoc jakiegos specjalisty ktory pomoglby mi poukladac sobie wszystko w glowie od nowa. Moim zdaniem warto dowiadywac sie jak najwiecej o tej tematyce .. wtedy mozna wszystko odkryc na samym poczatku gdy zauwazymy jakies dziwne zachowania partnera. Najobszerniejszym artykulem jaki do tej pory udalo mi sie znalezc jest https://www.sensity.pl/zdrada/ Przeczytajcie bo naprawde warto.
odpowiedź 14 września 2018 przez użytkownika laura (164)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...