Jak byście zareagowały?

Jeśli wasz przyjaciel (którego kiedyś tam kochałyście) nagle by wam powiedział, że jesteście dla niego całym światem i po raz pierwszy wyznał wam Miłość?!
Załóżmy się : psuje się w waszym związku, a tu nagle taka wiadomość...
Nie macie wsparcia rodziny, aby się przeprowadzić... Co byście robiły?
pytanie zadane 29 października 2014 w Inne przez użytkownika MamaWi (53,285)

30 odpowiedzi

+7 głosów
Hmmm ciężki orzech do zgryzienia. To w końcu zależy od tego co ty do niego nadal czujesz i co czujesz do obecnego partnera. Czy jeśli ich porównasz obu to który będzie wg ciebie lepszy???? ciężko powiedzieć ludzie po latach się zmieniają,  a z drugiej strony może na lepsze :)
odpowiedź 30 października 2014 przez użytkownika aniunia811 (48,406)
+6 głosów
Jeśli z obecnym partnerem Ci się nie układa to ja bym na Twoim miejscu zaryzykowała i spróbowała stworzyć związek z przyjacielem. Podobno najlepsze związki tworzone są na bazie długoletniej przyjaźni : )
odpowiedź 30 października 2014 przez użytkownika mojzesz00687 (212)
+5 głosów
A tak na marginesie, uważacie że przyjaźń między facetem a kobietą jest możliwa i czy to z obu stron jest tylko przyjaźń????
odpowiedź 30 października 2014 przez użytkownika aniunia811 (48,406)
Mysle, ze jest mozliwa...
uważam ,że nie jest możliwa któraś strona zawsze czuje coś więcej
+6 głosów
dla mnie nie ważne jest również to co ja czuję, jeśli wiem że z mojego małżeństwa są nici to odchodzę - nie ma znaczenia czy do kogoś czy od tak, nie ma sensu trwać w czymś bez przyszłości.
odpowiedź 30 października 2014 przez użytkownika Alicja (23,569)
+5 głosów
No przyjaźń między mężczyzną a kobietą... No to jest coś grubszego... Ale zdarza się, że jest to tylko przyjaźń.
odpowiedź 30 października 2014 przez użytkownika MamaWi (53,285)
+6 głosów
Bo nie raz ja się tak nad tym zastanawiałam, czy pomimo tego że obie strony mówią o przyjaźni na głos to czy tak samo myślą w środku. Wiecie co mam na myśli. A tego postu osoby nie zalogowanej uznałam że nawet komentować nie warto
odpowiedź 30 października 2014 przez użytkownika aniunia811 (48,406)
+7 głosów
no po 1 czy jestem w związku bo rodzina to też rodzice rodzeństwo? Czy on jest wolny? Może chłopina dojrzał do tego i dostrzegł jakim jesteś skarbem. A co to miłość możliwa tylko za młodu? Ludzie popełniają błędy życiowe ale czy muszą za nie pokutować całe życie?Lepiej się rozstać niż cierpieć . MamaWi daj więcej szczegółów bym mogła się w pełni wypowiedzieć. Wszystko też zależy od tego co ty czujesz czy jesteś szczęśliwa w związku . Kieruj się sercem a nie tym co niektórzy tu piszą nie każdy facet myśli co ruchu... ruchu nie każdy to typowy samiec rozpłodowy my również jesteśmy niezłymi .....
odpowiedź 31 października 2014 przez użytkownika mati (4,031)
+4 głosów
Trudna sprawa. Miło na pewno by się zrobiło, ale również niebezpiecznie. Warto zachować dystans i zastanowić się czy angażując się w taki związek nie zniszczymy czegoś w istniejącym związku co być może udałoby się uratować. Musisz być ostrożna, żeby nie zostać sama, bo przecież nie wiadomo w jakim kierunku posunie się "nowa" znajomośc
odpowiedź 3 listopada 2014 przez użytkownika daracz (48,398)
+5 głosów
To nie jest "nowa" znajomość...
Znamy się od 4 lat - rozumiemy bez słów...
A w moim "obecnym" związku zaczęło się już psuć jeszcze przed porodem małej...
odpowiedź 3 listopada 2014 przez użytkownika MamaWi (53,285)
A to może trzeba było się nie skupiać na rozumieniu bez słów, tylko zająć aktualnym związkiem. Pewnie by pomogło jeszcze przed porodem.
Oj niezalogowany - uwierz, że mocno się starałam... Prosiłam wręcz swojego chłopaka o wiele rzeczy, chciałam rozmawiać....
+6 głosów
A znajomy wie o twoich problemach???
odpowiedź 4 listopada 2014 przez użytkownika aniunia811 (48,406)
tak... wie o wszystkim...
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...