czy jestem zla zona?

Bylismy dzis w gosciach cala rodzina., przed wyjazdem tatus zabawial, a mama-ja pakowalam mleko, butelki, pampersy, ubranka na przebranie ..itp.  nastepnie ubralam wszystkie dzieci i siebie, a tatus siebie.
Gdy wrocilismy ja zajelam sie dziecmi- przebralam w spiochy do spania, nakarmilam i polozylam spac..rozpakowalam Sie.. a maz wtym czasie zasiadl przed komputerem. Jestem juz zmeczona i ide spac, a on pewnie czeka na kolacje.. czy mu ta kolacja sie nalezxy?? Jestem zla zona, jesli pojde spac i mu jej nie zrobie...?
pytanie zadane 8 września 2014 w Inne przez użytkownika mama:-) Beata (26,836)

24 odpowiedzi

+8 głosów
dziewczyny nie za\lamujcie mnie takimi pytaniami.... na prawdę w ogóle przychodzi wam do głowy takie pytanie? ja to podziwiam, że zrobiłaś to sama. bo ja bym przysz\ła i powiedziała, że d zrobienia jest to i to, np wykąpanie dzieci i rozpakowanie rzeczy co wybiera. na pewno nie zapierdzielałabym sama...
odpowiedź 8 września 2014 przez użytkownika Judyta (3,908)
tu to kwestia tego że każde pytanie i odpowiedź niesie za sobą pkt potrzebne do sukcesu - hehe
niestety to widać ;)...
Tu nie chodzi o punkty, ale o problem.. gdy os nas gryzie lepiej sie wygadac, gdy nie ma komu, lepiej napisac na stronie i poradzic  ie..
+6 głosów
A co on nie ma rąk??? Korona mu z głowy spadnie jak zrobi kolację ??? A jeśli on uważa inaczej to niech się na tydzień z tobą zamieni i zobaczymy co powie.
Mi czasem też takie myśli przychodzą ale nie z powodu kolacji, a bardziej tego że jest mi się ciężko zorganizować ze wszystkim :/
odpowiedź 9 września 2014 przez użytkownika aniunia811 (48,406)
No rozumiem. Widcznie nie. Uwaza, ze miejsce żiny jest pry dzieciach i w kuchni. Jakbsmy zyli w starych czasach. Jestesmy mlodym malzenstwem,  zachowuje sie stary dziadek.. kanap, kapcie i piwko
zmień faceta , niech dalej zyje w swoim średniowieczu ale u mamy a nie tobie na głowie
+6 głosów
Przestań tak myśleć! KAżda kobieta zasługuje na chwilę dla siebie!
Ja swojemu w ogóle nie robię kolacji - sam sobie robi!
Jeszcze będę mu usługiwać- ręce ma i nogi?! To niech też samo sobie robi!
odpowiedź 9 września 2014 przez użytkownika MamaWi (53,285)
+6 głosów
Nie jesteś złą żoną. Jedynie powinnaś prosić męża o pomoc. Nie wiń go, że Ci nie pomaga, skoro go o to nie prosisz. A kolację może zrobić sobie sam. Ile razy mi mąż robił kolację, bo byłam zmęczona! Pogadajcie. Powodzenia.
odpowiedź 6 października 2014 przez użytkownika marrika (29,451)
Tu nawet proszenie nie pomaga.. szybciej ja se zdenerwuje ni zechce se podniesc z łóżkas czy oderwac od telewizora
Przegłodzić męża ;) Ja nigdy bym nie dopuściła do sytuacji, w której cały dom jest na mojej głowie. Nigdy tego nie zrozumiem.
+5 głosów
Jesteś skandalicznie złą żoną, dziwię się, że w tej sytuacji zadajesz takie pytanie. Po pierwsze na Twoim miejscu zrezygnowałabym z złośliwości w poście - co to znaczy rozsiadł się?! Po drugie oczywiście, że powinnaś zrobić kolację i to na ciepło. Ja robię to codziennie i jakoś mi ręce nie odpadają ( mam trójkę dzieci). Dziewczyno nie histeryzuj tylko bierz się do roboty, bo za chwilę będziesz się dziwić i pytać dlaczego Cię zostawił.
Lucyna z Wrocławia
odpowiedź 6 października 2014 przez użytkownika niezalogowany
Czyli pewnie typowa z ciebie kura domowa.. ja tez mam trojke dzieci..   sama nie wiem czy nie lepiej byloby nam oddzielnie, jak mamy sie tak klocic.
takich ludzi i wypowiedzi powinni usuwać od razu z forum ! oczywiście mówię o niezalogowanym tchórzu , który nic mądrego ci nie powie
+5 głosów
Uwielbiam odpowiedzi od niezalogowanych...
Lucyno z Wrocławia, ogarnij się ponieważ nie zawsze trzeba robić aby facetowi było dobrze! My kobiety też zasługujemy na chwilę odpoczynku, a jeśli Ty uważasz inaczej to gratuluję! Widocznie jesteś kapciem do potęgi entej, służką, która jest na każde pstryknięcie...
Żadna kobieta nie jest złą żoną!!!!
odpowiedź 6 października 2014 przez użytkownika MamaWi (53,285)
+5 głosów
u nas czasem są podobne sytuacje, natomiast dla mnie nasze jedzenie (dorosłych) już dawno zeszło na dalszy plan. Dlatego to mąż generalnie zajmuje się kucharzeniem, ja czasem też coś ugotuję, ale to bardziej od święta. A kolacje... jeśli jest zrobiona to zjem, jeśli nie to nawet nie pomyślę aby robić dla siebie czy jemu.
odpowiedź 7 października 2014 przez użytkownika Alicja (23,569)
+5 głosów
Tak jestes zla. Ale mozesz sie poprawic i pojsc z nim do lozka.....
odpowiedź 21 października 2014 przez użytkownika niezalogowany
No pewnie, bo problemy sie tylko przez łóżko rozwiązuje....
+5 głosów
Wypowiedz osoby niezalogowanej wg mnie jest nie na miejscu. Jeśli ty kimkolwiek jesteś tak rozwiązujesz jakiekolwiek problemy to gratuluje
odpowiedź 21 października 2014 przez użytkownika aniunia811 (48,406)
+5 głosów
Aniunia ta osoba jest niezrównoważona emocjonalnie i po prostu chce zaistnieć gdzieś gdzie nikt nie sprawdzi kim jest. A w świecie realnym jest pewnie bardziej zakompleksiona albo ma też więcej problemów.
Ale niestety żeby poczuć się lepiej tak komentuje.
odpowiedź 21 października 2014 przez użytkownika MamaWi (53,285)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...