jakie formalnosci trzeba zalatwic przed przeprowadzka?

Dzieci jeszcze do przedszkola nie chodza, wiec o to sie martwic nie musze.. maja mniej niz rok, maja szczepienia. Z osrodka cos musze tez wziac, a moze z gminy ?
pytanie zadane 11 kwietnia 2014 w Inne przez użytkownika mama:-) Beata (26,836)

12 odpowiedzi

+1 głos
Pomijając przychodnię to reszta formalności do załatwienia w nowym miejscu. Chociaż aktualnie dowody osobiste są bez adresu, więc chyba nawet i tego już nie trzeba załatwiać.
odpowiedź 8 marca 2016 przez użytkownika Madeleine (47,632)
0 głosów
przychodnie same przesyłają dokumentację medyczną, przynajmniej tak jest u mnie
odpowiedź 10 października 2016 przez użytkownika aksamitna1 (112,307)
Jesli chodzi o kwestie techniczna to jest jeszcze pare rzeczy na ktore warto zwrocic uwage. Wszystko mozna przeczytac w tym artykule - https://www.fortis-przeprowadzki.pl/blog/formalnosci-przy-przeprowadzce-czyli-o-czym-trzeba-pamietac-przed-zmiana-mieszkania/ Co do wyboru samej firmy przeprowadzkowej to trzeba sie kierowac zasada najlepszego stosunku ceny do jakosci oferowanych uslug. Zawsze warto zerknac jakie opinie ma w sieci dana firma i na podstawie tego wyciagnac wnioski. Dziala praktycznie za kazdym razem.
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...