Fotelik samochodowy dla dziecka

Będę teraz na zime zmieniac fotelik samochodowy dla córki. Jaki polecacie. Do tej pory jeździła w Maxi Cosi Mobi - tyłem do kierunku jazdy ale teraz przjmuje go jej młodszy brat, a poza tym cóeka po mału z niego wyrasta. Córka wazy 17,5kg. Najbardziej zalezy mi na bezpieczeństwie dziecka.
pytanie zadane 18 września 2013 w Powyżej 4 lat przez użytkownika Melka76 (26,953)

21 odpowiedzi

0 głosów
Moja córka ma 8 lat i już nie chce jeździć w foteliku. Kupiliśmy jej ostatnio pas zamiast fotelika. Moi znajomi nam polecili, widziałam też reklamę w tv. Pas jest świetną alternatywą dla fotelika. Polecam.
odpowiedź 5 kwietnia 2019 przez użytkownika vivien (140)
A co to za pas? Nie słyszałam o nim, możesz powiedzieć coś więcej?
To jest taki pas- adapter którego używasz zamiast fotelika. Zapinasz dziecko normalnym pasem,a do niego dołączasz ten adapter. Na pewno jest wygodny i łatwy w użyciu zapewnia też bezpieczeństwo twojemu dziecku.
W tym artykule ładnie wszystko zostało opisane odnośnie stosowania tych pasów https://facetpo40.pl/samochody/smart-kid-belt-testujemy-alternatywe-dla-fotelika/ warto poczytać.
Wow! Nie widziałam dotąd tylu informacji o tym adapterze, a tym bardziej o fotelikach. My te mamy ten pas. Dla mnie to super rozwiązanie
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...