Jakie wybrać studia?

Mam 33 lata, niedawno urodziłam córeczkę i teraz chciałabym powrócić na rynek pracy po dość długiej przerwie. Zastanawiam się więc czy nie przydałoby się pójść na studia? Zainteresowała mnie wyższa uczelnia we Wrocławiu WSB: https://wsb.pl/wroclaw/ Pytanie jednak brzmi na co konkretnie? Nie mam zielonego pojęcia co bym chciała studiować i to nieco utrudnia jakiś wybór...
pytanie zadane 24 października 2018 w Inne przez użytkownika tina58 (110)

1 odpowiedź

0 głosów
jeśli chcesz szybko wrócić na rynek pracy to raczej bym się zdecydowała na jakąś szkołę policealną niż 5 letnie studia wyższe skończeniu których i tak nie masz żadnego wyuczonego zawodu. Jeśli jeszcze nie wiesz czego  chcesz się uczyć to polecam zajrzeć na stronę Żaka: https://zak.edu.pl/oferta może coś Cię zainspiruje. Ja bym zdecydowała się na trener personalny z elementami fitnessu. Wg mnie to zawód przyszłości bo coraz więcej ludzi zaczyna dbać o siebie i swój wygląd.
zazwyczaj zajęcia w szkole policealnej trwają rok lub dwa i po jej skończeniu i zdaniu odpowiednich egzaminów możemy podejmować pracę. Studia kończą się dyplomem i jeśli nie pracowaliśmy podczas ich trwania to nie mamy żadnych praktycznych umiejętności i doświadczenia
odpowiedź 18 grudnia 2018 przez użytkownika magda86 (304)
Szczerze mówiąc na Twoim miejscu zdecydowałabym się na kurs. Nawet kilka zrobić w kierunku, który Cię interesuje. Przede wszystkim szybciej.
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...