Problem z suchą skórą

Cześć Drogie Mamy, od kilku miesięcy mam problem ze skórą, która zrobiła mi się bardzo sucha.Dzieje się tak od kiedy urodziłam synka.Choruję na niedoczynność tarczycy wiec może przez tą chorobę?
W kwietniu mam wizytę u endokrynologa mam zamiar poruszyć  ten temat na wizycie lekarskiej. Teraz będę sobie zamawiała kosmetyki online w sklepie  Rossmann  http://www.rossmann.pl/    zdecydowałam, że zamówię sobie kosmetyki nawilżające i do cery suchej mam nadzieję, że skóra się bardziej nawilży i zregeneruje.Czy miałyście podobne problemy po porodzie?Jeśli tak to napiszcie jakie kosmetyki Wam pomogły?
Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi.Dobranoc.
pytanie zadane 18 marca w Inne przez użytkownika nati2736 (140)

3 odpowiedzi

0 głosów
U mnie bardzo dobrze na moją wysuszoną skórę, działają kosmetyki z firmy https://www.neutrogena.com.pl/. Właściwie po jednym użyciu widzę już różnicę. A jak regularnie (z czym niestety czasami mam problem) ich używam przez miesiąc, to efekt jest oczywiście i lepszy i trwalszy. W twoim przypadku podejrzewam, że faktycznie choroba może wpływać na kondycję skóry. Ale to tym bardziej musisz o nią dbać i intensywnie nawilżać i odżywiać.
odpowiedź 26 marca przez użytkownika pralinkowa (400)
0 głosów
Kup sobie w rossmann masło kakaowe.Mnie świetnie nawilżyło skórę.
odpowiedź 17 kwietnia przez użytkownika TCHA (130)
0 głosów
Stosuję naturalny olejek z winogron. Bardzo dobrze pomaga.
odpowiedź 20 kwietnia przez użytkownika KasiaOlsztyn (110)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,137 pytań

119,539 odpowiedzi

 1. layla

  100 Punkty

 2. comfortableaccu

  100 Punkty

 3. dd

  100 Punkty

 4. tomtest1

  100 Punkty

...