• Rejestracja

płatki śniadaniowe

Witajcie Drogie Mamy,
jestem Mamą 3 letniej Jagódki.
Mimo tego, że malutka chodzi do przedszkola ja nie pracuję, ponieważ mój Mąż prowadzi firmę a ja jedynie pomagam mu w sprawach kadrowych oraz rachunkowych na bieżąco w domku.
Staram się zajmować domem jak najlepiej potrafię. Odkąd urodziła się córcia, staram się naprawdę zdrowo gotować, zwracam uwagę na wszelkie produkty, które kupuję oraz na składniki.
Jagódka od niedawna przechodzi już na taką typową dietę, czyli odchodzimy od wszelkich słoiczków itd. staramy się jeść już normalne posiłki. Chciałabym również wprowadzić do jej diety śniadania w postaci płatków,zastanawiam się jednak na jakie się zdecydować gdyż obecnie na rynku istnieje ich naprawdę sporo. Zależy mi tak jak podkreślałam to wcześniej na zdrowej żywności w związku z czym szukam własnie zdrowych płatków, na stronie     https://www.sante.pl/jedz-zdrowo/100-bez-sztucznych-dodatkow/ , przeczytałam , że ich produkukty są w 100 % bez sztucznych barwników. Jednak zanim zamówię wolałabym się Was doradzić. Czy ktoś z Was u nich zamawiał? :) p.s. Czy Wasze dzieciaki lubią jeść tego typu śniadanko?
pytanie zadane 24 stycznia w Inne przez użytkownika mamajagodki90 (110)

1 odpowiedź

0 głosów
Bardzo lubię Sante! Szczególnie te z czekoladą i wiórkami kokosowymi :)
odpowiedź 1 lutego przez użytkownika tikiketka (150)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,114 pytań

119,422 odpowiedzi

 1. tikiketka

  150 Punkty

 2. łucja3285

  140 Punkty

 3. lora1928

  140 Punkty

 4. Little Liar

  140 Punkty

...