Jaki zegarek dla 8 latka?

Dzień dobry!
zbliżają się urodziny mojego chrześniaka, który zażyczył sobie zegarek w prezencie.
Kompletnie nie wiem jaki powinnam mu wybrać, czy może jakiś z samochodzikiem czy bardziej sportowy?
Też nie mam za dużych środków na ten prezent dlatego pomóżcie mi proszę wybrać coś do 200zł na stronie https://www.otozegarki.pl/zegarki-rodzaj/dzieciece. Myślałam raczej nad jakimś czarnym uniwersalnym modelem typu casio.
pytanie zadane 16 stycznia 2018 w Inne przez użytkownika pralinkowa (420)

3 odpowiedzi

0 głosów
Bardzo drogie zegarki na tej stronie. Nie myślałaś aby coś podobnego kupić na allegro? Czasem taniej można kupić świetny zegarek.
odpowiedź 23 stycznia 2018 przez użytkownika MamaWi (53,285)
0 głosów
Myślę, że dziecku nie trzeba kupować niczego drogiego. Dzieci bardzo lubią przede wszystkim zegarki kolorowe, posiadające różne ciekawe funkcje. Ja kiedyś kupowałam dziecku zegarek pochodzący z hurtowni http://andreahurt.pl/12-zegarki i było naprawdę zadowolone. Nie był też jakoś bardzo drogi. ;)
odpowiedź 6 lutego 2018 przez użytkownika Little Liar (210)
0 głosów
Moje dziecko jest w tym samym wieku i chce mu kupić zegarek, nie mogę się jednak zdecydować jaki wskazówkowy czy elektroniczny. Poszukałam trochę na internecie i znalazłam [url]http://www.toysboard.pl/zegarek-dla-dziecka-wskazowkowy-czy-elektroniczny/[/url] po czym wybrałam dogodny dla mojego dziecka. Teraz czekam na paczkę :D
odpowiedź 26 czerwca 2018 przez użytkownika pralinkowa (420)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...