• Rejestracja

taniec w ciąży

Witajcie moje Drogie, chciałabym Was doradzić się w kwestii sylwestrowej. Jestem obecnie w 5 miesiącu ciąży, ciąża prrzebiega bez komplikacji jednak nieco obawiam się na jaką formę zabawy mogę sobie pozwolić... przede wszystkim chodzi mi o to ile Waszym zdaniem można w ciąży tańczyć? Czy cała noc na nogach nie przysporzy mi żadnych kłopotów Waszym zdaniem? Może moje pytanie wydawać się dziwne, ale jest to moja pierwsza ciąża i naprawdę wszystkiego uczę się od podstaw :)
Druga sprawa - już  na szczęście  zdecydowanie przyjemniejsza, a mianowicie kwestia torebki również na imprezę sylwestrową . Chciałabym kupić sobie jakąś ładną, małą  torebeczkę, która przyda mi się również  w późniejszym czasie również na inne imprezy choćby chrzciny maluszka! :) Na stronie spodobał mi się tak wzór https://www.primamoda.com.pl/czarna-torebka-ze-skory-licowej-faidona.html  ,wydaję mi się, że jest taka w moim stylu,  co sądzicie ? I Czy któraś z Was zamawiała kiedyś od nich takie torebeczki?
Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi w moim temacie.
pytanie zadane 21 grudnia 2017 w Inne przez użytkownika malinka00 (110)
edycja 21 grudnia 2017 przez użytkownika malinka00

2 odpowiedzi

0 głosów
Smiało tańcz, ale z umiarem. gdy przesadzisz dadzą o tym znać nogi- będą obolałe i opuchnięte. buty tez uwazaj , nie przesadz ze szilkami,to nie w ciazy.

torebki najlepiej kupic w sklepie stacjonarnym, gdyż przed sylwestrem nie koniecznie dojda.
odpowiedź 30 grudnia 2017 przez użytkownika mama:-) Beata (26,836)
0 głosów
Torebka prześliczna
odpowiedź 16 stycznia przez użytkownika pralinkowa (150)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,116 pytań

119,427 odpowiedzi

 1. Little Liar

  160 Punkty

 2. tikiketka

  150 Punkty

 3. łucja3285

  140 Punkty

 4. lora1928

  140 Punkty

...