Jeździcie całą rodziną na wakacje?

Macie taką tradycję, że każdego lata gdzieś jedziecie całą rodziną odpocząć? Chodzi mi o jakiś dłuższy pobyt i dalszy.
pytanie zadane 23 lutego 2016 w Inne przez użytkownika majak (1,868)

18 odpowiedzi

+1 głos
Oczywiście, że tak. Staram się co roku gdzies wyjechać, czasem jest to Polska czasem inny kraj w zależności od możliwości finansowych.
W tym roku planuję Grecję albo Włochy: http://www.swiatwypoczynku.pl/kategorie-wycieczek/Rodzinne-wakacje-z-dziecmi/4/ ale oczywiscie nie wiem co z tego wyjdzie. Nie mam jeszcze konkretnych miejscowości-wolę spontanicznie podejmować decyzję!
odpowiedź 18 maja 2016 przez użytkownika lollla (180)
0 głosów
oczywiście ze tak jest
odpowiedź 21 czerwca 2016 przez użytkownika fikumiku (139,918)
0 głosów
Tak. To wspaniała tradycja, na którą czekamy cały rok. Ja uwielbiam takie wyjazdy - dzieci też!
odpowiedź 21 czerwca 2016 przez użytkownika Małgosia (26,226)
Zawsze jeździmy całą rodzinką, nawet z psem. Jedynie rybki zostają same w domu, ale za nimi tęsknimy. Niestety najczęściej kończy się to pożyczką bo nie zawsze uda się zgromadzić odpowiednią sumę pieniędzy. Wówczas korzystamy albo z karty kredytowej, albo ratalnej pożyczki na wakacje https://www.wonga.pl/mala-pozyczka-na-wakacje .
Mnie też zdarza się pożyczać na wakacje.W banku gdzie mam konto kredyt można wziąć na okres od 3 miesięcy do 8 lat https://www.mbank.pl/pomoc/faq/oferta-indywidualna/kredyty/kredyt-gotowkowy/podstawowe-informacje/ . Wysokość kredytu jest ustalana indywidualnie i wynosi od 500 do 180 000 zł.  Może być udzielany zarówno nowym jak i stałym klientom banku. Kredyt możesz zaciągnąć na dowolny cel – realizację własnych planów i marzeń, np. wakacje, remont, imprezy okolicznościowe, zakup sprzętu RTV/AGD lub spłatę posiadanych zobowiązań kredytowych (kredyt gotówkowy konsolidacyjny).
0 głosów
oj jedziemy i juz nie mogę się doczekać
odpowiedź 12 lipca 2016 przez użytkownika aksamitna1 (112,307)
0 głosów
Dużo w tym prawdy. W tym roku za tydzień nad morzem przyjdzie nam zapłacić ponad 3000 zł.
Wczasy w Polsce to duże wyzwanie i nie daje gwarancji pełnego odprężenia.
Zależne to jest nie tylko od pogody, czy warunków w jakich wypoczywamy. Chodzi też o psychikę. Za granicą najczęściej nie mamy internetu, nie słuchamy polityków i ich kłótni, a telefonów staramy się nie odbierać bo to są koszty. Nie musimy też o tym z nikim rozmawiać, gdy wkoło nie ma Polaków. Kiedyś lubiłam jeździć na basen termalny na Słowację. Kilka lat temu był mało znany. Teraz spotykam tam tych samych Polaków, którzy siedzą dokładnie w tym samym miejscu i gadają ciągle o tym samym. To po prostu koszmar.
W sierpniu wybieram się z rodziną w Bory Tucholskie  http://www.zamiasto.com.pl/miejsce_zdjecia,451,0,Zalew-Koronowski-Bory-Tucholskie.html . Mamy tam sprawdzony ośrodek za 80 zł/osoba/dzień . Trochę boimy się kleszcze, ale tam zawsze były zdrowe.
odpowiedź 15 lipca 2016 przez użytkownika felicja (220)
0 głosów
ale gdzie dokładnie to Wam nie powiem
odpowiedź 15 lipca 2016 przez użytkownika felicja (220)
0 głosów
Oczywiście jakże inaczej.
odpowiedź 29 sierpnia 2016 przez użytkownika milena06p (6,471)
0 głosów
pewnie ze tak. Nawet gdybym bez dzieci pojechała to bym później załowała, teskniła, chciała zeby widziały to co ja, robiły cos ze mną...to bez sensu. Taki czas zbliza, daje mozliwosc poznania, edukacji dzieci...jest niezastąpiony. My jedziemy razem do Czarnogóry samochodem. Dzis zamówiłąm walizki na https://www.wittchen.com/bagaz/walizki/miekkie, chorowałam na nie długo, ale nadeszła wyprzedaż i mogłam to wreszcie uczynić. Tak wiec wkrótce wyjedziemy. I mamy zamiar dobrze się bawic calą rodzinką:)
odpowiedź 14 lipca 2018 przez użytkownika MartaK (718)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

 1. Alexanndra

  184690 Punkty

 2. fikumiku

  139918 Punkty

 3. inreii

  130573 Punkty

 4. irena_mmm

  120823 Punkty

...