studia transport

Dzień dobry, mój Mąż kilka lat temu zakończył swoją edukację na kierunku Zarządzanie na jednej z polskich politechnik. Niestety nie przydał mu się ten kierunek w praktyce, gdyż ciężko było mu znaleźć stanowisko kierownicze itd.
Od kilku lat pracuje w firmie, która zajmuje się sprzedażą na rynkach zagranicznych. Będąc na jednym ze spotkań z zarządem dowiedział się, iż u nich w firmie istnieje program, który w części funduje opłaty za studia pracowników. W związku z czym zaczęłam go namawiać aby spróbował swoich sił i skorzystał z tej dobrej okazji na rozwój. Zastanawia się on jednak na jaki kierunek mógłby iść, mając nieco czasu przejrzałam różne oferty studiów i natrafiłam na kierunek studia transport  w Wyższa Szkoła Bankowa http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/transport,-spedycja,-magazynowanie  Co o nim sądzicie?
pytanie zadane 23 maja 2018 w 6-12 miesięcy przez użytkownika elka72 (110)

Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...