płatki śniadaniowe

Witajcie Drogie Mamy,
jestem Mamą 3 letniej Jagódki.
Mimo tego, że malutka chodzi do przedszkola ja nie pracuję, ponieważ mój Mąż prowadzi firmę a ja jedynie pomagam mu w sprawach kadrowych oraz rachunkowych na bieżąco w domku.
Staram się zajmować domem jak najlepiej potrafię. Odkąd urodziła się córcia, staram się naprawdę zdrowo gotować, zwracam uwagę na wszelkie produkty, które kupuję oraz na składniki.
Jagódka od niedawna przechodzi już na taką typową dietę, czyli odchodzimy od wszelkich słoiczków itd. staramy się jeść już normalne posiłki. Chciałabym również wprowadzić do jej diety śniadania w postaci płatków,zastanawiam się jednak na jakie się zdecydować gdyż obecnie na rynku istnieje ich naprawdę sporo. Zależy mi tak jak podkreślałam to wcześniej na zdrowej żywności w związku z czym szukam własnie zdrowych płatków, na stronie     https://www.sante.pl/jedz-zdrowo/100-bez-sztucznych-dodatkow/ , przeczytałam , że ich produkukty są w 100 % bez sztucznych barwników. Jednak zanim zamówię wolałabym się Was doradzić. Czy ktoś z Was u nich zamawiał? :) p.s. Czy Wasze dzieciaki lubią jeść tego typu śniadanko?
pytanie zadane 24 stycznia 2018 w Inne przez użytkownika mamajagodki90 (110)

1 odpowiedź

0 głosów
Bardzo lubię Sante! Szczególnie te z czekoladą i wiórkami kokosowymi :)
odpowiedź 1 lutego 2018 przez użytkownika tikiketka (160)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...