body i spodnie na chrzest

Witajcie Dziewczyny!
Niedługo moja ukochana córeczka Majcia będzie mieć 1 Chrzest Święty. Jestem bardzo szczęśliwa, i każdego dnia staram się zaplanować i jak najwięcej zrobić aby ta nasza uroczystość wypadła jak najlepiej. :) Jeśli chodzi o liczbę osób to zdecydowaliśmy się z mężem tylko na najbliższą rodzinę.
Majcia ma już całe skompletowane ubranko. Niestety mama nadal nie ma w co się ubrać na tak ważny dzień :( Z uwagi na porę roku na pewno nie chcę założyć sukienkę, raczej myślałam o tradycyjnych czarnych spodniach i do tego jakąś obcisłą bluzeczkę.
Moja koleżanka doradziła mi jednak aby zdecydowała się na body. W sumie nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego na sobie,a słyszałam , że naprawdę dobrze się w tym wygląda i szczupło.
W związku z tym poszperałam troszkę w internecie i na stronie https://www.bysisi.pl/14-body-damskie, znalazłam kilka modeli, które mi się spodobały, który z nich jest Waszym zdaniem najładniejszy? :) Czekam na opinie.
pytanie zadane 23 listopada 2017 w Inne przez użytkownika natka27 (110)

Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...