Wyprawka dla przedszkolaka?

Mamusie, co powinnam kupić mojej 3letniej córce która od września idzie po raz pierwszy do przedszkola? To moje pierwsze dziecko i kompletnie nie wiem co taki maluch będzie potrzebował. Do żłobka nie chodziła, bo była z moją mama w domu. Na pewno kupiłam wygodne ciuszki w https://mybasic.pl/ by nic jej nie uwierało podczas zabawy lub kiedy zaśnie. Ale co poza ubrankami? Ktoś może coś podpowiedzieć?
pytanie zadane 17 sierpnia 2017 w 3-4 lata przez użytkownika Matyldaaa (140)

2 odpowiedzi

0 głosów
Kup jej jeszcze, buty zmienne, plecaczek najlepiej materiałowy, czapeczkę i w sumie to tyle :)
odpowiedź 24 sierpnia 2017 przez użytkownika wanda27 (130)
0 głosów
Witam, w naszym przedszkolu oprócz mniej więcej wszystkich rzeczy, które zostały tu wymienione wymagają również mydełko, szczoteczkę do zębów, pastę,a nawet ręczniki papierowe. Obkupiłam już synka we wszystko wydałam sporą sumę potrzebujemy  jeszcze tylko kilka kosmetyków i te ręczniki papierowe przy okazji zamówić  w Rossmann  https://www.rossmann.pl/produkty/papierowe-rolki-kuchenne,6325
Ogólnie wydatki spore ale mam nadzieję, że synek będzie zadowolony i bardziej się rozgada, bo mało mówi :)  Bardzo przeżywam to pójście do przedszkola naszego synka:) Mam nadzieję,że syn się szybko zaklimatyzuje i z radością będzie chciał tam chodzić.
Pozdrawiam Was Mamusie i życzę miłego popołudnia.
odpowiedź 8 lutego 2018 przez użytkownika lora1928 (140)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...