Które dermokosmetyki dla tłustej skóry ?

Witam, od kilku miesięcy jestem szczęśliwą mamą wspaniałego synka. Mam duży problem ze skórą, konkretnie mam bardzo  tłustą skórę na twarzy oraz przetłuszczające się włosy.Do tej pory w codziennej pielęgnacji twarzy i włosów używałam standardowych kosmetyków.Będąc na spacerku z synkiem koleżanka doradziła mi abym zaprzestała używać kosmetyków, a zamiast nich zaczęła stosować dermokosmetyki.Poleciła mi nawet stronę na której mają spory wybór tych produktów http://www.rossmann.pl/produkty/Dermokosmetyki,2222
Problem w tym jednak, że nie wiem na które dermokosmetyki powinnam się zdecydować, gdyż oprócz tłustej skóry zaczął pojawiać mi się trądzik na twarzy i dekolcie.Bardzo Was proszę o porady i wskazówki będę niezmiernie wdzięczna za pomoc w wyborze.
pytanie zadane 10 sierpnia 2017 w Powyżej 4 lat przez użytkownika renata344 (140)

Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...