Wybór domeny?

Domena internetowa to bardzo często pierwszy kontakt potencjalnego klienta z Twoją firmą. To trochę tak, jakbyś wręczał mu swoją wizytówkę, dlatego zastanów się, co jest na niej napisane dlatego zastanawiam się jaka wybrać dla swojej firmy?Czy ta będzie odpowiednia: https://www.nazwa.pl/tanie-domeny/ ?Czy domena powinna kojarzyć się z branżą, w której działa firma?
pytanie zadane 23 maja 2017 w Inne przez użytkownika lollka (170)

1 odpowiedź

0 głosów
Domena to dopiero początek. Potem musisz gdzieś ja zawiesić czyli wykupić hosting. Musisz poza tym taką stronę wypromować a na tym trzeba się znać. Mieć dostęp do odpowiednich narzędzi analizujących i być na bieżąco z aktualnymi algorytmami na podstawie których strony są pozycjonowane. Dlatego najlepiej od początku powierzyć wszystko firmie która się na tym zna. Moja znajoma tym się zajmuje i ma dobrą opinię. Dlatego ją polecam : New Project - Łódź - http://www.newproject.biz.pl . Klientów ma z całej Polski z różnych branż. Od banków po markety i sklepy internetowe. Przez wiele lat pracowała jako podwykonawca wielu agencji zajmujących się e-marketingiem. Najlepiej zgłosić się do niej zanim jeszcze zaczniesz budować stronę by nie trzeba było potem za dużo poprawiać.
odpowiedź 9 grudnia 2017 przez użytkownika felicja (220)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...