wyjazd na weekend do Warszawy

Dzień dobry,  w przyszłym miesiącu wybieramy się z mężem na weekend do Warszawy. On ma wiele spraw służbowych do załatwienia a ja chciałabym po prostu gdzieś pojechać i zmienić chwilowo miejsce pobytu. Niedawno tj. 4 miesiące temu na świat przyszła Nasza upragniona córka Zosia. I nie wyobrażam sobie aby jej z Nami nie zabrać, stąd też nie chcę się zdecydować na hotel gdyż wiem, że nie będą tam zbyt odpowiednie warunki dla takiego dzidziusia. Moja koleżanka zasugerowała mi coś w rodzaju apartamentów gdzie jest więcej pokoi, kuchnia itd. Poszperałam troszkę w internecie i natrafiłam na https://www.warsaw4you.com/warszawa-apartamenty/Apartamenty-Studio/Select-Kolejowa-6-131-1 ,  w sumie najbardziej mi się spodobał ze wszystkich. Co sądzicie o tym pomyśle? Czy jest to dobra alternatywa?
[IMG]http://i68.tinypic.com/16jf22t.jpg[/IMG]
pytanie zadane 22 lutego 2017 w Inne przez użytkownika sylwka178 (100)

0 głosów
z małym dzieckiem to na pewno jakiś hotel i to dostosowany do potrzeb malucha, nie wyobrażam sobie molocha w którym jest głośno i tłoczno
odpowiedź 23 lutego 2017 przez użytkownika Aldi99 (132)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...