Maski z alg a cera naczynkowa?

Czy któraś z Was ma cerę naczynkową?Jakie macie sprawdzone sposoby na walkę z zaczerwieniami?Nigdy nie miałam z tym problemu ale ostatnio zauważyłam, że np. po wysiłku fizycznym cera robi się czerwona i piecze. Wyczytałam: http://rossmann.pl/Artykul/Kilka-slow-o-tradziku-rozowatym,196834 że maski właśnie z alg morskich mogą pomóc, czy tak jest rzeczywiście?Nie chciałabym jakoś bardziej ingerować i chodzić na zabiegi więc chcę spróbować delikatniej.
pytanie zadane 17 grudnia 2016 w Inne przez użytkownika hannia (170)

1 odpowiedź

0 głosów
Sama nie wiem...mi po masce z algami firmy ,,Bilenda" wyskoczyło uczulenie. Jednak każda z Nas inaczej reaguje na dany kosmetyk. Nie mam też trądziku różowatego o którym jest mowa w danym artykule. Do cery z trądzikiem różowatym polecam ,,Iwostin"
https://www.iwostin.pl/dermoceutyki/
odpowiedź 28 grudnia 2016 przez użytkownika Alexanndra (184,690)
Dobry krem do cery naczymkowej, regularne maseczki, a od czasu do czasu koniecznie specjalistyczne zabiegi np. ten http://www.beautyduty.pl/zabiegi-skinceuticals/ (chodzi mi o ten do skóry wrażliwej)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...