Wózki dla dzieci jakich firm macie i polecacie?

pytanie zadane 7 stycznia 2014 w Inne przez użytkownika iris08 (5,252)

23 odpowiedzi

+9 głosów
Hartan, solidne niemieckie wykonanie i co najważniejsze są duże. Ale nie zdały by egzaminu dał mam mieszkających wysoko w bloku bez windy bo są ciężkie.
odpowiedź 8 stycznia 2014 przez użytkownika Gizela Lubojanski (302)
ja mam anex sport , polecam <3
+9 głosów
Emmaljunga, bardzo porządne wózki. Wygodne i bezpieczne dla dziecka, praktyczne dla mamy - począwszy od składania, pojemności, komfortu prowadzenia, po odporne tkaniny i bardzo łatwe czyszczenie w razie potrzeby.
odpowiedź 8 stycznia 2014 przez użytkownika Majka (154)
+9 głosów
Mieszkam na 2 wysokim piętrze bez windy, więc maluszka nosiłam tylko w chuście, a teraz, gdy ma już 10kg, kupiłam nosidło. Mam wózek parasolkowy Maclaren o wadze 6kg - najlżejszy na rynku, ale i tak mogę z niego korzystać tylko, jak mąż go znosi. W moim przypadku wózek mam tylko na okazje.
odpowiedź 8 stycznia 2014 przez użytkownika niezalogowany
+9 głosów
Polecam Graco Symbio Moon- wózek składa się z 3 części bardzo fajnie się składa i łatwo rozkłada, Kupowałam używany sprowadzany z Wielkiej Brytanii i bardzo jestem zadowolona.
odpowiedź 8 stycznia 2014 przez użytkownika madita79 (2,957)
+9 głosów
Jako głębokiego i wysokiej spacerówki używałam CHICCO BELLE EPOQUE. Jak dla mnie i dla 2 moich dzieci fantastyczny. Leciutki(stelaż aluminiowy), duży kosz pod wózkiem do którego łatwo się dostać,duże piankowe koła(identyczne z przodu i z tyłu- dla mnie bardzo ważne, bo nie lubię tych małych kółeczek z przodu), możliwość pobujania dziecka podczas jazdy(miękkie zawieszenie), a także możliwość podniesienia plecków w gondoli oraz otworzenia wentylacji w gondoli dzieki specjalnem pokrętłom zainstalowanym na zewnątrz wózka,składana rączka i łatwe prowadzenie a także dodatkowy letni daszek do spacerówki to moim zdaniem czyniło z tego wózka SUPERR WÓZEK.
Małą spacerówkę wybrałam z firmy ABC DESIGN modelu nie pamiętam, ale też bardzo lekka (tak na oko dałabym jej jakieś 6-7kg). Możliwość zdjęcia całego pokrowca, aby go wyprać, łącznie z daszkiem, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, możliwość rozłożenia do pozycji leżącej na płask, spory kosz pod wózkiem, skrętne przednie koła, piankowe nie takie malutkie jak np. w Maclarenie (17 cm przekątna), cała rączka, łatwe składanie na płasko. Po złożeniu wózek mieści mi się w szafie pod kurtkami).
Użytkowałam kiedyś Coneco, ale w porównaniu z moimi wóżkami to masakra- toporny, ciężko się prowadzi przy zablokowanych przednich małych kółeczek, a po odblokowaniu nie sposób nad nim zapanować, kosz na zakupy tragiczny!
odpowiedź 8 stycznia 2014 przez użytkownika IWOCYNKA13 (2,434)
+7 głosów
Ja używałam jakiejś polskiej firmy, wazne było dla mnie aby miął przestawna rączkę i spacerówka aby była rozkładana do pozycji leżącej.
odpowiedź 10 stycznia 2014 przez użytkownika hkama (38,207)
+6 głosów
tako mohican bardzo fajny wózek ale dość ciężki
odpowiedź 19 stycznia 2014 przez użytkownika Mama Kini (40,494)
+6 głosów
ja miałam taki z niższej półki bezfirmowy ze tak powiem, wazne by był lekki zwrotny, nie był w jasnych kolorach.
odpowiedź 30 stycznia 2014 przez użytkownika bozena (55,908)
+6 głosów
Ja mam firmy Chicco 3 w 1 i jestem bardzo zadowolona
odpowiedź 17 lutego 2014 przez użytkownika kasiula82 (25,524)
+6 głosów
Mam Baby Merc- czy polecam? Koła dmuchane - dobre na zimę, bądź po piasku, ale dla mnie ten model jest za ciężki - wózek waży 16 kg! Bez dziecka! Przenieśliśmy się na wózek parasolkę, która waży 5,1kg. Jest lekka, ma koła obrotowe o 360 stopni i zajmuje mało miejsca w aucie. Mamy firmy Baby coo. Minusem jest tylko to, że nie da się obniżyć tak aby dziecko leżało prosto.
odpowiedź 18 sierpnia 2014 przez użytkownika MamaWi (53,285)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...