JAKIE KOSMETYKI DLA NOWORODKA

Właśnie pakuję torbę do szpitala i szczerze mówiąc największy problem mam z wyborem kosmetyków dla maluszka. Czy lepsze te drogie i polecane przez portale czy może jednak nasze polskie tańsze i widniejące na rynku od wielu lat? Jakie macie w tej kwestii doświadczenie???
pytanie zadane 3 stycznia 2016 w Noworodek przez użytkownika Vividora1 (110)

12 odpowiedzi

0 głosów
My po urodzeniu naszej córeczki używaliśmy do kąpieli kosmetyków z ekopiramidy. Teraz gdy Gabi skończyła cztery miesiące nadal ich używamy i powiem szczerze że to był dobry wybór: dobrze nawilżają i pelęgnują skórę naszej córci.
odpowiedź 29 sierpnia 2017 przez użytkownika me0wn (160)
0 głosów
Zawsze z kosmetykami do pielęgnacji dla dzieci kojarzyła mi się firma https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/kapiel-i-mycie. Więc jak urodziłam swoje pierwsze dziecko, to naturalnym wyborem były te właśnie produkty. Mój synek uwielbia kąpiele. Nie są one dla nas obowiązkiem lecz czystą przyjemnością i okazją do zabawy. To fajny sposób, by wzmocnić więź z maluszkiem.
odpowiedź 17 maja przez użytkownika pralinkowa (320)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,128 pytań

119,495 odpowiedzi

 1. danuta4029

  120 Punkty

 2. krokoo

  110 Punkty

 3. koalla

  110 Punkty

 4. elka72

  110 Punkty

...