Wytłumaczcie mi...

Jak osoba (fikumiku), która odpowiada na pytania "nijak" - w ciągu kilku godzin ma - a właściwie kilku minut - ma 158 pytania wybrane jako najlepsze?

A odpowiedzi tej osoby to notoryczne:
"nie wiem"
"nie miałem"
pytanie o konkretny tytuł - a on np. odpowiada "fajna książka"
"nie miały moje dzieci"
"nie miało dziecko"
"nie mam tego"
"nie brałem"

i tego typu rzeczy ... powiedzcie mi kto aż taki za przeproszeniem "niemądry" wybiera te odpowiedzi jako najlepsze? - na prawde chcecie, aby taka osoba wygrała? nie mój problem gratuluję. Ale takiej chały jeszcze nie widziałam.

W ciągu kolejnych kilku minut gdy piszę ten tekst.. wskoczyły kolejne 4 pytania... Żal mi niektórych z Was.

Wypisuje się chyba stąd. Żegnam .
komentarz zamknięcia: temat wyczerpany
pytanie zadane 31 grudnia 2015 w Inne przez użytkownika eewirtu (26,632)
zamknięte 1 stycznia 2016 przez użytkownika eewirtu

4 odpowiedzi

+2 głosów
Ja odpuszczam. Z oszustem niestety nie wygram.
odpowiedź 31 grudnia 2015 przez użytkownika irena_mmm (120,823)
Masz racje - z oszustem nie wygrasz. I tak gratuluję wytrwałości, i dziękuję za rzetelne odpowiedzi. :-)
Racja nie wygrasz. Ja miesiąc temu miałam podobną sytuację do Twojej. Jednak oszust Sktzacik razem z swoją świtą czyli Reginką i Marce były w zmowie z tym użytkownikiem i zawsze jemu dawały najlepszą odp. nawet jeśli osoba ta napisała nie wiem. Ta osoba już wiele razy wygrała więc teoretycznie miała zawężony krąg odp. na pyt. Teraz te odp. są skasowane. Oczywiście dla nie poznaki przekrętu. Nie wiem czemu Admin nie wyklucza takich osób naruszających zasady??? Być może kolejny przekręt to osoba zalogowana pod fikumiku....No cóż uczciwość na tym forum nie popłaca a szkoda...
+1 głos
Aktywność użytkownika kispa
Aktywność użytkownika Alexanndra
Aktywność użytkownika lastingzmc
Aktywność użytkownika eewirtu

Proszę sprawdzić jakie odpowiedzi sa wybrane jako najlepsze z tych kont........., daje do myślenia................


Pozdrawiam
odpowiedź 31 grudnia 2015 przez użytkownika fikumiku (139,918) 3 zgłoszeń
Prawie 200 wybranych odpowiedzi jako najlepsze w kilka godzin - daje do myślenia.
Wybieram użytkowniczkę irena_mmm ponieważ naprawdę Ona stara się rzeczowo i na temat odp. na moje pyt. Parę innych użytkowników też wybrałam jako naj. odp.
+2 głosów
Nie wiem czy widziałaś eewirtu, ale jakiś czas temu również dodałam pytanie odnośnie aktywności pewnych użytkowników na siłę... Dołączyłam do tego forum dopiero niedawno, ale takie odpowiedzi, jak zacytowane przez Ciebie, od razu rzuciły mi się w oczy. Tu się odechciewa jakiejkolwiek aktywności, nie mówiąc o walce o nagrody za "aktywność"...
Dodam jeszcze, że pisałam w tej sprawie prywatną wiadomość do administracji - to było około dwóch tygodni temu, a do tej pory nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Cisza. Nikt z tym NIC nie robi. Tak jakby twórcy forum mieli gdzieś, że główną nagrodę zgarnie osoba, która notorycznie odpowiada np. "nie wiem"...
Podobnie jak Ty, tuż pod moim apelem o uczciwość zostałam obrzucona oburzonymi komentarzami. No ale cóż - być może faktycznie uczciwe osoby będą musiały poszukać dla siebie lepszego forum, na którym ich starania zostaną jak nie docenione, to choć miło przyjęte.
Pozdrawiam ! :)
odpowiedź 31 grudnia 2015 przez użytkownika danio (60,992)
co jest nieuczciwego w pisaniu krótszych wypowiedzi??? to nie jest zabronione
Owszem - niezabronione, ale nieuczciwe już jak najbardziej. Moim zdaniem wygrać powinna osoba, która udziela wiele pomocnych, merytorycznych odpowiedzi, często z serca, na których napisanie ktoś poświęca mnóstwo czasu.
Danio, ja już tu jestem bodajże od lipca... ale jeszcze aż takiej walki nie widziałam. Właśnie dziwi mnie to, że nikt nic nie robi z tymi notorycznymi i nabijanymi punktami poprzez odpowiedzi "nie wiem", "nie miałem tego", albo "nie byłem".
Najlepsze, że raz jedna osoba pisze, że ma jedno dziecko, raz, że dwoje... A jak ktoś pyta o konkretne tytuły, autorów albo firmy czy coś innego konkretnego ... to też widzę same odpowiedzi "no fajne książki", "jakieś fajne są", "no może być tak" etc.
Aż szkoda się robi.
Na forum bodajże Canpolu czy lovi ... jest tak, że wygrywają mamy, które udzielają najbardziej rzetelnych odpowiedzi.
Taka osoba, jaka teraz jest na pierwszym miejscu - nie miałaby tam racji bytu.

No ale nic. Trzeba patrzeć na ten żenujący koniec miesiąca i tyle.
Szkoda mi tylko, że tak to forum jest zaśmiecane i wygra osoba, która w ogóle na to nie zasługuje.


A co jest złego w pisaniu krótszych wypowiedzi? A to że jak czegoś nie wiesz to siedź cicho, bo nikt nie pyta się Ciebie czy wiesz czy nie, tylko ma konkretny problem i oczekuje odpowiedzi! Takie zachowanie jest co najmniej irytujące.
A do tego przynajmniej powinieneś czytać pytania ze zrozumieniem - bo co najmniej nie są one w większości na temat.
Szczególnie mnie bawi, jak wypowiadasz się na temat połogu, krwawienia z pochwy etc. ŻAL!! ;)
Tak z całą pewnością nikt nic z tą nieuczciwością na tym forum nie robi... szkoda kiedyś było to super forum... jakieś parę miesięcy temu. Teraz zostało ,,zaśmiecone" przez niektórych nie uczciwych użytkowników.
Admin już zrobił porządek na tym forum. Uczciwe osoby bawcie się dalej odp.na pyt.
+2 głosów
Wiecie co? Dzisiaj jest Sylwester i czy nie lepiej ten czas spędzić z najbliższymi? Fakt nagrody są ładne, ale chyba nie warte, aby przez bity miesiąc, dzień w dzień dodawać "odpowiedzi". To już nie jest zabawa. Mam nadzieję, że coś się zmieni na forum, bo inaczej nie widzę sensu, żeby tu być.

Wydaje mi się, że wasze dzieci się bardziej ucieszą, jak spędzicie z nimi na zabawie tyle czasu, ile poświęcacie na zdobycie kilku książeczek.
odpowiedź 31 grudnia 2015 przez użytkownika kicikici (27,641)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

 1. LeathaFitzsi

  100 Punkty

 2. CathySpillma

  100 Punkty

 3. CarinaChippe

  100 Punkty

 4. DaneColebatc

  100 Punkty

...