Witam Wszystkich. Kieruję tą wiadomość do wszystkich a szczególnie do właściciela tej strony.

Znalazłam ten konkurs przez przypadek myślę wart spróbować. Wchodząc tutaj miałam nadzieję na miłą atmosferę. Będąc mamą oczekiwałam rozwiązania nie których problemów, porad itp. Szokowała mnie jedna rzecz że dla tych nagród piszecie poraz kolejny dane pytanie odpowiadacie bez sensu po to aby zdobyć punkty. Czy to ma sens?. Piszę to i mam nadzieję że przeczyta to ktoś z prowadzących tę stronę. Mało tego na dalsze i starsze pytania piszecie po 3 odpowiedzi takie same. Pytania setki razy się powtarzają nie ma nic nowego. Bardzo mi przykro widząc co robicie z bardzo fajnym portalem dla nagród.
komentarz zamknięcia: w kwestiach technicznych prosimy o kontakt mailowy z nami
pytanie zadane 9 grudnia 2014 w Inne przez użytkownika niezalogowany
zamknięte 9 grudnia 2014 przez użytkownika Dawid

1 odpowiedź

+2 głosów
Dziękujemy za opinię. Staramy się na każdym kroku ulepszać formułę serwisu. Ma to być przede wszystkim miejsce dla Państwa do miłego spędzenia czasu i uzyskania porad oraz podzielenia się swoim doświadczeniem. Jesteśmy przekonani iż takie miejsce ma sens.

Wszelkie kwestie związane z funkcjonowaniem serwisu proszę przesyłać bezpośrednio na
dawid.wolowicz@czasdzieci.pl

Zapraszamy do kontaktu mailowego z nami :)

Pozdrawiam :)
Dawid
odpowiedź 9 grudnia 2014 przez użytkownika Dawid (622)
niedawno coś podobnego napisałam w odpowiedzi na jakieś zadane pytanie. Coś  z tym trzeba zrobić. W tym miesiącu mamy oszalały, grudzień na nie tak wpływa, czy jak nie mam pojęcia, ale zaczyna to być męczące
Nie tylko w grudniu jest szaleństwo. Pyt. są przez niektóre matki ,,odświeżane" jak to same nazwały i stąd taki chaos. Ja nigdy tak nie robię.
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

 1. JennaBarnard

  100 Punkty

 2. ITCAnalisa3

  100 Punkty

 3. BernadineHef

  100 Punkty

 4. WilfredoWhis

  100 Punkty

...