Super Niania, słuchacie jej propozycji, uwag itp.

Jest dla Was jakimś autorytetem w dziedzinie wychowania dzieci? Kierujecie się jej radami wychowujac swoje maluchy?
pytanie zadane 15 stycznia 2014 w 1 roczek przez użytkownika hkama (38,207)

25 odpowiedzi

+11 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Straszna baba, która może wyrządzić wiele szkody, bo mianuje się nie wiedzieć czemu super nianią i udaje jej się zmanipulować wielu nieświadomych rodziców, którzy stąpają z jej radami jak stado baranów.
 Niestety znam nawet ludzi wydawałoby się rozsądnych, którzy stosowali jej "złote rady". Przyznaję oczywiście, że niektórzy rodzice nie nadają się nawet do opieki nad piranią, a tym bardziej dzieckiem, ale o szczycie ich głupoty świadczy tylko ściąganie takiej osoby i kamer do domu.
 A o samej niani? Reklama syfu trującego dla dzieci jako "najzdrowszego produktu", ekspert rządu do spraw wtłaczania maleństw do ław szkolnych, ale cóż - jaki kraj i rząd taka super niania.
odpowiedź 17 stycznia 2014 przez użytkownika niezalogowany
wybrane 31 stycznia 2014 przez użytkownika hkama
+9 głosów
raczej tak, słuchałam i oglądałam jej program dużo razy. mam swoje zastrzeżenia. niektóre sytuacje rozwiązuję w inny sposób niż ona, ale generalnie jest dobrą psycholożką dziecięcą i mam do niej zaufanie:)
odpowiedź 15 stycznia 2014 przez użytkownika olena5 (4,095)
+8 głosów
czasem obejrzę ale nie wszystkie metody super niani mi się podobają
odpowiedź 15 stycznia 2014 przez użytkownika Mama Kini (40,494)
+7 głosów
ja oglądałam kiedyś ale i tak jak narazie nie słucham nikogo wychowuje swoje dziecko jak ja chcę
odpowiedź 16 stycznia 2014 przez użytkownika monikadkr (50,555)
+7 głosów
Od czasu wmawiania rodzicom, ze rama jest najlepsza i robienia z rodziców piecio-sześciolatków histeryków z ogromnym dystansem podchodzę do tego co mówi i robi ta pani. Oglądałam programy i niestety w wielu z nich zauważyłam, brak rzetelnej wiedzy niani na tematy w których się wypowiada, czy po prostu wpływ reklamodawców na jej pracę. Wszystkie te rady nie są jej autorstwa, co jest oczywiste a tych, na których podręcznikach uczą się i psycholodzy rozwojowi i pedagodzy a metody przez nią proponowane nie są czymś nowym. Słowem super niania mnie nie przekonuje i w wychowaniu moich dzieci kieruję się intuicją i wiedza, która zdobyłam na studiach i doświadczeniem.
odpowiedź 17 stycznia 2014 przez użytkownika hkama (38,207)
+8 głosów
dokładnie super niania ma dość małą wiedzę na temat wychowania dzieci. nie wiem czy widziałyście w internecie jest artykuł o super niani, że po jej wizycie dzieci przeżyły ogromną traumę
odpowiedź 17 stycznia 2014 przez użytkownika Mama Kini (40,494)
edycja 18 stycznia 2014 przez użytkownika Mama Kini
+9 głosów
Dziewczyny napiszcie link  do artykułu o super niani.
odpowiedź 17 stycznia 2014 przez użytkownika Amja Mia (2,152)
Do atrykułu nie mam, tutaj są jej programy: http://tvnplayer.pl/superniania,5509,t
+9 głosów
Mamo Kini proszę o link od artykułu o Super niani D.Z.
odpowiedź 18 stycznia 2014 przez użytkownika Amja Mia (2,152)
+7 głosów
szukam ale nie mogę znaleźć, znalazłam ale inne już mocno okrojone. mąż kiedyś mi to pokazał padły tam dość mocne słowa pewnie niektóre mocno przesadzone, ale podejrzewam że ziarnko prawdy w tym było.... jednak zachowanie super niani nie do końca jest prawidłowe sama jestem pedagogiem i jej "super rady" czasami powalały mnie na kolana
odpowiedź 18 stycznia 2014 przez użytkownika Mama Kini (40,494)
+7 głosów
niektóre mi się podobają ale nie wykorzystuję ich dokładnie tak jak ona to mówi, zmieniam czasami, modyfikuję wg, potrzeb.
odpowiedź 29 stycznia 2014 przez użytkownika bozena (55,908)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...