ubezpieczenie na życie

Witajcie, dokładnie dwa lata temu zostałam mamą mojej córeczki Helenki. Odkąd malutka pojawiła się na świecie, całkowicie zmieniły się moje życiowe piorytety. Zupełnie z innej perspektywy zaczęłam patrzeć w przyszłość. Po pierwsze odkąd zaszłam w ciążę zupełnie inaczej zaczęłam się odżywiać, zwracać uwagę na to co jem i tak zostało mi do dziś.
Ale  również od pewnego czasu zaczęłam rozważać kwestię ubezpieczenia na życie. Zawsze kiedy proponowano mi  oferty dotyczące ubezpieczenia na  życie , wydawało mi się , że nie są mi potrzebne.
Ostatnio będąc  w moim banku, zaproponowano mi tego typu ofertę w ramach mojego konta a konkretnie http://pkoubezpieczenia.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-moje-zycie24. Czy ktoś z Was również posiada takie ubezpieczenie? Jak wygląda kwestia płatności? Spodobało mi się to, że mogę również dopasować moją ofertę do siebie, co nie zawsze jest możliwie w innych placówkach. Czekam na Wasze opinie.
pytanie zadane 24 lutego 2018 w Inne przez użytkownika kasia1088 (110)

3 odpowiedzi

0 głosów
W pewnym wieku warto pomysleć o ubezpieczeniu.
odpowiedź 5 kwietnia 2018 przez użytkownika pralinkowa (420)
0 głosów
Ja zdecydowałam sie na to ubezpieczenie. http://pkoubezpieczenia.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-moje-zycie24. Co mnie przekonało? Ubezpieczenie na wypadek Twojej śmierci z możliwością skorzystania z ochrony na wypadek trwałej i całkowitej niezdolności do pracy lub poważnego zachorowania, elastyczne warunki i niska cena: to Ty decydujesz, co i za ile ubezpieczasz, niska, miesięczna składka ubezpieczeniowa no i wygodny zakup polisy online w serwisie iPKO, bez wychodzenia z domu. Warunki super, więc długo nie analizowałam;)
odpowiedź 15 kwietnia 2018 przez użytkownika MartaK (718)
Polecam ubezpieczenia w pko ubezpieczenia.
0 głosów
Ja wybrałam MetLife, jest to firma, która ubezpiecza mnie już od dłuższego czasu, mnie i moją rodzinę. http://ccnews.pl/2019/03/04/ubezpieczenie-na-zycie-w-metlife/ MetLife jest bardzo polecaną firmą na polskim rynku. Sami sprawdźcie ich ofertę.
odpowiedź 25 marca 2019 przez użytkownika Majka90 (110)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

...