• Rejestracja

ubezpieczenie na życie

Witajcie, dokładnie dwa lata temu zostałam mamą mojej córeczki Helenki. Odkąd malutka pojawiła się na świecie, całkowicie zmieniły się moje życiowe piorytety. Zupełnie z innej perspektywy zaczęłam patrzeć w przyszłość. Po pierwsze odkąd zaszłam w ciążę zupełnie inaczej zaczęłam się odżywiać, zwracać uwagę na to co jem i tak zostało mi do dziś.
Ale  również od pewnego czasu zaczęłam rozważać kwestię ubezpieczenia na życie. Zawsze kiedy proponowano mi  oferty dotyczące ubezpieczenia na  życie , wydawało mi się , że nie są mi potrzebne.
Ostatnio będąc  w moim banku, zaproponowano mi tego typu ofertę w ramach mojego konta a konkretnie http://pkoubezpieczenia.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-moje-zycie24. Czy ktoś z Was również posiada takie ubezpieczenie? Jak wygląda kwestia płatności? Spodobało mi się to, że mogę również dopasować moją ofertę do siebie, co nie zawsze jest możliwie w innych placówkach. Czekam na Wasze opinie.
pytanie zadane 24 lutego w Inne przez użytkownika kasia1088 (110)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,117 pytań

119,450 odpowiedzi

 1. jola3205

  140 Punkty

 2. Julia86

  110 Punkty

 3. wdabrowska

  110 Punkty

 4. aga59

  110 Punkty

...