oszczędzanie

Witajcie,  
kilka miesięcy temu zdecydowałam się na polisę ubezpieczeniową na życie , którą podpisałam w zakładzie pracy. Na ten moment jestem bardzo zadowolona. Od tego roku postanowiłam również zdecydować się na jakąś formę oszczędzania, gdyż sama nie mogę się zmobilizować do odkładania na konto. Wpadłam więc na pomysł aby ponownie zdecydować się na     http://www.openlife.pl/ , jednak chciałabym najpierw dowiedzieć kilka następujacyh info : jak wygląda w praktyce taka forma oszczędzania w ich firmie? Jak duże kwoty wpłaca się miesięcznie? Czy jest możliwość w razie problemów wstrzymania rat? Pozdrawiam.
pytanie zadane 24 stycznia 2018 w Inne przez użytkownika mandarynka99 (110)

1 odpowiedź

0 głosów
Myślę, że lepiej samodzielnie odkładać na konto. Po prostu musisz się zmobilizować. Od razu po wypłacie przelać jakiś procent na konto oszczędnościowe, dzięki temu raczej nie wydasz już tych pieniędzy. Szukaj oszczędności w domowych rachunkach i kontroluj swoje wydatki. My odkąd mamy licznik na kartę w http://doladowaniaenergetyczne.pl/tauron/ też bardziej pilnujemy zużycia i po prostu płacimy mniej
odpowiedź 30 stycznia 2018 przez użytkownika siazka (441)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,782 odpowiedzi

 1. KraigPetty0

  100 Punkty

 2. MarcoGoodeno

  100 Punkty

 3. BrodieMaesta

  100 Punkty

 4. ChunDudgeon

  100 Punkty

...