Czy zaopatrywanie kwiaciarni przez internet ma sens?

Zastanawiam się czy zaopatrywanie kwiaciarni przez internet ma sens? Nie wiem czy wiecie ale własna kwiaciarnia to całodobowa harówka. Cały dzień układanie i sprzedaż kwiatów. W między czasie przyjmowanie zamówień i robienie listy towaru do kupienia. Potem na chwilę do domu, a w nocy na giełdę po kwiaty i dodatki. Nad ranem rozładowanie towaru i przygotowanie zamówionych wiązanek, a rankiem znowu otwieramy kwiaciarnię dla klientów. I tak dzień w dzień. Bez czasu na dzieci i rodzinę. Więc może czas na inne rozwiązania. Na przykład w sposób cywilizowany zamawiać towar przez internet. Dostawcę dodatków już znalazłam w Łodzi. Zajmują się produkcją opakowań i dodatków do kwiatów w tym papieru do pakowania bukietów http://www.artemix.biz . Teraz szukam dostawców kwiatów doniczkowych i ciętych, a w zasadzie tych którzy mają dobrą opinię. Może są tu jakieś kwiaciarki i mi podpowiedzą?
pytanie zadane 13 grudnia 2017 w Inne przez użytkownika merida (260)

2 odpowiedzi

0 głosów
Oczywiście, że takie rozwiązania mają sens. Teraz dzięki Internetowi branże mają ogromną możliwość rozwoju. Z resztą nie tylko firmy, ale i klienci, dla których kupowanie w sieci jest dużo prostsze, wygodniejsze i tańsze. Ja osobiście nie wyobrażam sobie już teraz większości zakupów metodą tradycyjną. Ostatnio robiliśmy zakupy, większość artykułów dekoracyjnych jak fototapeta most brookliński czy okleina kupowaliśmy w sieci na Fototapetka.eu
odpowiedź 21 grudnia 2017 przez użytkownika Fikus (180)
0 głosów
Zastanawialiście się nad fototapetą według własnego zdjęcia. Chyba nie jest to za bardzo skomplikowane. Wydaje się, że wystarczy znaleźć firmę, która oferuje druk wielkoformatowy. Ja zdecydowałam się na Fabrykę Reklamy w Łodzi http://fabrykareklamy.pro/pl/  . Mogą drukować na wszystkim. Folii do oklejania samochodu, płótnie, siatce nawet na metalu. Mam fajne zdjęcia z wakacji na Cyprze. Skalista plaża na tle zachodzącego słońca. Co o tym myślicie?
odpowiedź 2 lutego 2018 przez użytkownika pnąca (184)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...