strój kąpielowy

Witajcie, mój narzeczony w ramach urlopu zimowego wykupił nam 7 dniowy wyjazd za granicę a konkretnie na Wyspy Kanaryjskie. Bardzo się cieszę z tego powodu, i jest mi niezmiernie miło, że wpadł na taki pomysł, i , że zorganizował wszystko za moimi plecami:P Nie przeszkadza mi nawet  fakt, że nie wziął pod uwagę mojego zdania ani tego jak wiele mam pracy w tym momencie w swoim nowym sklepie. :D
Ale na szybko muszę zorganizować kilka rzeczy a przede wszystkim strój kąpielowy, którego niestety nie mam gdyż  w tamtym roku robiłam porządki w szafie, i pozbyłam się za małych czyli wszystkich. :(
Przejrzałam nico ofert w necie i tak natrafiłam na obniżki w https://www.gatta.pl/pl/stroje-kapielowe/ , czy ktoś z Was zamawiał od nich? :)
Czy długo się czeka na przesyłkę?:)
Pozdrawiam!!
pytanie zadane 21 listopada 2017 w Inne przez użytkownika zosienka50 (110)

3 odpowiedzi

0 głosów
Też potrzebuję strój kąpielowy ale jednoczęściowy.W Gattcie mają dość ładne.
odpowiedź 19 lutego 2018 przez użytkownika łucja3285 (140)
0 głosów
Koniecznie muszę zobaczyć te stroje w Gattcie zależy mi na dobrym fasonie stroju.
odpowiedź 18 marca 2018 przez użytkownika nati2736 (140)
0 głosów
Ja kupiłam w zeszłym tygodniu dwa w HM. Jak pojechałam kiedyś na wakacje bez, to kupiłam właściwie też w HM tyle, że na miejscu :)
odpowiedź 14 czerwca 2019 przez użytkownika Magdzia777 (150)
Witaj!
Pierwsze kroki stawia Twoje maleństwo ale i Ty jako rodzic? Nie jesteś sam! Tutaj możesz zadawać pytania rodzicom i ekspertom oraz dzielić się wiedzą z innymi. Co więcej - za aktywność otrzymasz fantastyczne nagrody, upominki dla Ciebie i Twojego dziecka!

13,148 pytań

119,781 odpowiedzi

...